хто платить за моє здоров’я

Система охорони здоров’я в Америці була під пильною увагою протягом останніх кількох років у міру очі почали включення нації в цілому, розглядаючи його гідності та повноваження. Можливо, деякі вважають, що нація тільки так сильні, як облігації вони повинні свій народ. Якщо це так, то сама відсутність національної системи охорони здоров’я може означати, що, можливо, деякі фінансові питання, можна було б уникнути, якщо можливо, не так багато сімей звільняли свої заощадження, поклавши свої будинки для іпотечного покриття та повторити для того, щоб Фонд медичного рахунку.

Нові президентські лист
Президент США Барак Обама виступає протягом багатьох років для деяких форм національної системи охорони здоров’я поширюватися по всій країні і полегшити деякі з тиску, з якими стикається людина. Галузі медичного страхування, здається, схвалив ряд особливостей, пов’язаних з реалізацією більш доступній формі “ковдру”, однак є один ключовий елемент вони з усіх сил, щоб закінчити на. Просто так сталося, що цей конкретний елемент пропозиції Obamaa є надзвичайно важливим в успіху свого здоров’я кришки для всіх “зусиль.

План полягав у тому, щоб отримати середнього та великого бізнесу внести свій внесок у здоров’я страхового покриття своїх працівників, якщо, однак, вони вирішили не платити, вони мали можливість платити відсоток від фонду заробітної плати працівників експлуатації громадської та національної страхової план. Один з ключових голосів у галузі, Карен Ignagni який також є президентом і головним виконавчим директором американських планів медичного страхування, найбільша торговельна група для страховиків зазначив, що “з урахуванням економічних потрясінь в країні … ми не думаю, що зараз час, щоб рекомендувати роботодавцю мандата ». Іншим потенційним яблуком розбрату є те, що, як очікується, на шляху покриття від кожної з держав.

Готові покривати?
Промисловість готова реалізувати в деякому вигляді національного охоплення здоров’я для малого бізнесу, однак, наскільки всеосяжними це має бути по відношенню до окремих держав? Промисловість просто заявив, що малий бізнес повинен пропонувати своїм працівникам охоплення, який запропонує їм “основні послуги”, що це включає саме? Чи буде він просто охоплюють аварійних служб або це включати в себе послуги, які зараз необхідні, але, може бути, значно збільшить вартість щомісячних премій? Точно так само вона повинна включати в себе кришку серйозних захворювань, таких як рак, уявіть, якби ви, що дитина покривається співробітника план своїх батьків захворює на лейкемію і потрібна пересадка кісткового мозку.

У більшості комплексних планів страхування буде охоплювати такої процедури, проте той, який шукає, щоб охоплювати тільки аварійно-рятувальних служб, що б відправити дитину додому з болезаспокійливі засоби. Представляючи інший бік медалі є те, Джеймс Рузвельт, президент і головний виконавчий директор Tuft Health Plan, який заявив, що галузь не повинна мати для покриття неперевіреного лікування, він навів пересадка кісткового мозку, зазначивши, що в той час як вони можуть істотно допомогти, вони ще не зробили Таким чином, в сто відсотках випадків. Один сумнівається в тому, якби це був його дитина потребує, що пересадці чи він не скаже “ні, дякую” у порядку, адже це не так, як це перевірена процедура.