хто охоплений при водінні автомобіля

Як і в будь-якому виді страхування, певні правила існують щодо того, хто має право на покриття страхування автомобіля, які були отримані для одного транспортного засобу. Для водіїв Великобританії, правила ясні і звичайно треба за всіма напрямками усіма страховиками Великобританії. Загалом, страхувальник і його ім’ям водії застраховані під прикриттям страхування автомобілів, що належать страхувальникові. Хто може бути вказаний як імені драйвера? Що про Безіменний водіїв? Чи можуть вони бути покриті політики? Чи є можливість додати тимчасовий водій охоплення?

імені драйвери

Іменовані водії тих, хто розділяє з автомобіля страхувальника. Як правило, ці водії є членами сім’ї і ділити з ними за рахунок транспортних засобів для того, щоб заощадити гроші на транспортний податок і вартість бензину. Так як ці драйвери будь-яких дорожніх тому ж транспортному засобі, тільки один автомобіль, страхове покриття повинне бути придбане. Тим не менше, кожен додатковий водій повинен бути перераховані в порядку повинні бути застраховані політикою. Отже, будь-які додаткові водії, які перераховані в політиці називають імені драйверах. Той, хто не перерахованого не покриваються страховим полісом, якщо короткострокові страхове покриття або обкладинка для Безіменний драйверів не було отримано.

скільки додаткових драйверів можуть бути перераховані на єдину політику?

Більшість страховиків дозволить максимальну кількість додаткових драйверів для включення в єдину політику страхування автомобілів. Хоча це число дійсно іноді змінюються від одного страховика до іншого, чотири додаткових драйверів або імені, як правило, допускаються.

Безіменний драйверів

Коли страхувальник дає дозвіл фізичним особам управляти його застрахованого транспортного засобу, які не перераховані на його страхового покриття автомобіля, вони називають Безіменний водіїв. Додаткову плату або збільшення премії, як правило, стягується будь-кому, хто бажає включити цей аспект у їхньому висвітленні.

чи є переваги додавання хорошим водієм, щоб ваше супровідний страхування автомобіля?

Як більшість водіїв знають, молоді, недосвідчені водії зазвичай платять дорожче витрат на їх страхування автомобіля кришка, ніж старші, досвідченіші водії з хорошими показниками водіння. Таким чином, випливає, що не додавши хтось з хорошою історією водіння і ніяких претензій дисконтом до страхове покриття автомобіля часто знижує вартість для молодого водія. Так як це не завжди може бути місце для кожного страховика, важливо, щоб запитати навколо першої.

Як щодо короткострокових страхового покриття для тимчасових водіїв?

Більшість страховиків встановлену політику щодо тимчасової водіїв і покриття автомобіля страхування. Ця проблема може виникнути, коли друзі або родичі приїжджають на кілька днів, тижнів або місяців. Досить часто, людина, з якою друзі або родичі знаходяться дозволить їм займати і керувати транспортним засобом. Більшість страхових компаній пропонують короткострокові Страховий захист для тимчасового драйверів в цій ситуації.

Іменується короткострокова ставка Преміум або STPR, короткострокового страхування кришка забезпечує можливість тимчасово додати драйвера або драйвера на страхове покриття за додаткову плату. Ця плата, як правило, дорожче, ніж ті, які пропонуються з звичайними кришками страхування.

Intro: всяк, хто веде Ваш автомобіль потрапляє під дію страхового покриття автомобіля? Якщо ні, то хто?