хто має право на знижку претензій немає

Претензій зі знижкою (НИЗ) не є важливим аспектом для поліса страхування автомобіля, так як це може врятувати страхувальників зовсім небагато грошей з року в рік. Типова знижка для підтримки НЕ Претензій зі знижкою може бути як зниження тридцять відсотків у вартості страхового покриття автомобіля. Хто не хотів би, щоб зберегти такі гроші?

Як робить водій заробити ніяких претензій знижку?

Для того, щоб заробити Претензій зі знижкою, водій повинен підтримувати претензії безкоштовну запису. Загалом, водій не повинен розміщувати будь-які претензії до його страхове покриття автомобіля протягом цілого року, після чого, він заробив його НИЗ. Деякі страховики пропонують прискорений НИЗ які можуть бути отримані тільки після десяти місяців. Це дуже корисно для молодих водіїв, які стикаються з дорогими витрати на страхування у зв’язку з їх недосвідченість і вік.

А як щодо імені водіїв? не може вони заробляють ніяких претензій знижку?

Деякі власники автомобілів мають додаткових драйверів, перерахованих на їх політику. Ці драйвери називаються імена водіїв. Як правило, водії імені членів сім’ї, які поділяють транспортного засобу за водіння мети і заощадити на витратах. Оскільки драйвери підтримують тільки один автомобіль, вони платять тільки для одного страхового покриття і транспортного податку.

Більшість страхових компаній не дозволяють водіям імені заробляєте НИЗ статус, так як вони не тримають кришку страхування автомобіля самостійно. Найбільш поширеним винятком з цього правила є для подружніх водіїв. Основний водій може передати свої НИЗ статусу його дружини, якщо вони обидва покриті одним і тим же страховим покриттям автомобіля. Невелика кількість страховики дозволяють іншим ім’ям драйверів не заробити Претензій зі знижкою. Однак ці водії не зобов’язані залишатися з конкретним страховиком для того, щоб їх статус може бути розпізнаний.

те, що про компанію водіїв? не може вони заробляють ніяких претензій знижку?

Досить багато осіб є співробітниками британських компаній, які надають службовий автомобіль для них, щоб дістатися до і з місця роботи. Чи є ці водії, які мають право заробляти Претензій зі знижкою? На жаль, в більшості випадків, ці водії не в змозі заробити цю знижку. Чому це відбувається? Дуже простої причини існує. Автомобілі компанії, застраховані компанією. Це означає, що покриття автомобіля страхування є в назві компанії. Таким чином, у більшості випадків, компанія драйверів не може заробити Претензій зі знижкою.

Це, як кажуть, ситуація не безнадійна якщо компанія драйвера прийняти рішення отримати свою персональну страховку автомобіля. Деякі страховики залишили невелике вікно можливостей відкритим і водій часто в змозі отримати знижку деякого типу, коли він отримує свою персональну страховку автомобіля. Якщо водій має право вимагати статус держави, вільного час водіння автомобіля компанії протягом як мінімум останніх двох років, страховик може знецінити вартість його особистого страхування автомобілів. Звичайно, страховик може вимагати від роботодавця надати необхідну документацію цього твердження статусу території, вільної.

Intro: Чи всі водії право заробляти Знижка Відсутність заявок на їх покриття страхування автомобіля? На жаль, відповіді тут немає, вони такими не є. Хто не може отримати Претензій зі знижкою?