хочуть, щоб тримати людей безпечніше 3 речі, щоб шукати в системі управління претензій

Збереження людей навколо нас безпечне завжди є пріоритетом. Ви прямуєте правилами техніки безпеки, ви наймаєте кращих процедур, але, ви ставите питанням: “Чи є місце для поліпшення?” Де можна знайти?

Існує допомогу. Хороший веб-системи претензії можуть допомогти вам дізнатися від претензій та інцидентів відзначається у всій програмі.

Чи знаєте ви, що при правильній технології системи, інциденти можуть бути відстежені для поліпшення безпеки та запобігання нових аварій схожі на минулих подій? Хороший веб-страхових випадків система управління дозволить вам захопити аварій та інцидентів, з тим, щоб мати можливість стежити за ними.

Що ви повинні шукати в системі управління претензії?
Метою всіх професійних програм безпека повинна бути прищепити безпечної робочого середовища. Це означає, що вам потрібно захопити потрібну інформацію, пов’язані з інцидентами.

Система управління претензіями повинні включати ці три здібності:
1. Збір усіх інцидентів / нещасних випадків, місця, причини, залучених сторін, раз, частин тіла і повний опис. Будучи в стані зробити це в первинних Дати визначення і накласти програм профілактики в майбутньому.
2. Здатність розщеплювати ієрархії вашої організації та інциденти, які відбуваються в усьому. Система управління претензіями, які можуть зробити це буде успішно контролювати ваші програми, які стосуються окремих департаментам та надасть сприяння у створенні вимірних цілей і завдань.
3. Що дозволяє запускати нерегламентовані звіти, у разі стандартних звітів не надають вам інформацію, ви шукаєте.

Можна тільки запобігти нещасним випадкам при зверненні основоположних причинних факторів, що викликають нещасні випадки. Потрібно захопити необхідну інформацію для аналізу даних.

Навіщо потрібно переглянути положення, в курорті і даних ви вже систематизовані?
Ви можете, протягом довгого часу, є події, які відбуваються тільки в одній області Вашого бізнесу. Чи може бути інциденти, які, здається відключений, але завжди, здається, пов’язані з чиєїсь руки. Наприклад, він не може бути місце, або так багато, що вони роблять, але яким співробітники роблять це. Чим більше організація, тим менше ймовірність, що хто-небудь помітить шаблон. Залежно від “хто” нещасні випадки, як повідомляється, або «як» вони, як повідомляється, є шанс, що людина, швидше за все, бачити картину навіть не знає, нещасні випадки відбуваються.

Ви можете виявити, що ваша частину часу персонал потребує більшої кількості навчання на обладнанні вони нечасто використанні. Він може прийти, що деякі види обладнання відповідає за певні нещасні випадки, що ви не були спостереження за. Будучи в змозі увійти всю інформацію і відсортувати їх у смислові групи робота для гарної системи управління претензій.

Будучи в змозі запустити нову “Ad Hoc” Звіт дозволить Вам розглянути зв’язки між ваших даних ви можете не були створені, щоб шукати раніше.

Хочете бути безпечніше?
То важливо, що ви знаєте, є претензії систем управління, які можуть допомогти вам шукати закономірності в результаті нещасних випадків, тому що використовуючи один буде ваш перший крок до створення з підвищення безпеки.