хочуть платити менше податків пенсійне страхування життя може бути відповіддю

Якщо ви хочете платити менше податків – а хто ні? – Є новий спосіб зниження вашого загального рахунку. І це теж спосіб отримати дійсно дешеві страхування життя. Але перш ніж ви тріть очі і спробуйте розбудити, читайте далі, як ми перевіримо, чи всі це так добре, як здається!

Починаючи з 6 квітня 2006 року, якщо ви платите за життя страхового покриття в той же час, не забуваючи в пенсійний план, ви можете використовувати свої пенсійні внески посібники знизити вартість страхування життя. Це працює, пропонуючи швидкість податкові пільги в розмірі 22% для тих, хто платить за стандартною ставкою податку, а 40% для тих, хто претендувати на вищі ставки податку. Вуаля, менше податків, страхових дешевше!

Ваша пенсія постачальник автоматично зменшить ваші комбіноване страхування життя і пенсійне премії на 22%, але вище, ставка податку платникам потрібно буде претендувати на баланс свого самооцінки податкових декларацій на рік, щоб переконатися, що вони отримують 40% швидкості вони мають право на .
В даний час, ви можете бути готуються до улов! Ось три положення, які ваша політика повинна брати до уваги:
• Ваші страхування життя і пенсійне повинна виходити від тієї ж компанії, і повинні бути оплачені у вигляді комбінованої премії.
• Загальна вартість двох разом не повинно перевищувати 1,5 млн. фунтів стерлінгів.
• премії ви платите щорічно для комбінованого пенсійного страхування і страхування життя не повинна бути більше, ніж £ 215000.

Таким чином, хоча є, звичайно, економії коштів, тих, для страхування життя не буде настільки ж велика, як вони можуть здатися на перший погляд. Вартість комбінована політика, як правило, більше, ніж автономні політики з тією ж компанією, і малоймовірно, що ви знайдете найдешевший пенсійного плану відповідно до ваших потреб, пропонованих тій же фірмі, яка пропонує найдешевше страхування життя. Так що ваші здібності, щоб навколо магазину знижується. Витрати також посилюються тим, що на сьогоднішній день немає інтернет-компанія не пропонує поєднання страхування життя / пенсійні плани, тому звичайна онлайн-знижок не буде доступна.

Так це все сон, врешті-решт? Це не так. Якщо ви більш високою ставкою податку платнику, економія ви робите на податок, безумовно, зробить ваше життя охоплювати багато дешевше! Стандартний платники податків завжди повинні перевірити в Інтернеті, щоб побачити, якщо окремі плани прийти до менш комбінований пакет пенсії та страхування життя.
Є кілька інших пунктів, щоб розглянути. Існуюча політика життя не може бути перетворений в комбінованій пенсійної і займається страхуванням життя. Податкові пільги дається тільки коли обидва купили разом в той же час. І комбінованої політики можуть бути прийняті тільки для себе – це не можливо в цей час, щоб вивезти спільного комбінована політика для вас і партнера.

Ще один момент, щоб розглянути, що таке комбіноване страхування угоди не може включати критичне охоплює хвороба. Ви все ще можете прийняти його окремо, а насправді це гарна ідея, оскільки страхування критичних захворювань гарантує, що, якщо вам поставили діагноз зазначеним серйозного захворювання, ви отримаєте одноразово.

Так що якщо пільги комбінована політика вас спокусник уважно розглянути, якщо ви думаєте скасування існуючої політики життя. З моменту вступу на те, що політики, час пройшов, і природно, ви постаріли! Так що ваша премія буде вищою. І якщо ви розробили нові медичні умови, вони будуть враховані у новій вартості премії теж. Навіть маленький вага, набрана з роками може негативно вплинути на вашу премію витрат. Це може бути навіть, що новий постачальник не запропонує вам, якщо на вашому існуючих хвороб здатися занадто серйозним. Так ви б також рекомендується отримати письмовий дозвіл від компанії ваша пенсія, порівняти вартість після застосування податкової пільги, і подивитися, якщо ви насправді зберегти до вчинення нової політики.