хоче застрахуватися вдома і всьому світу СИГНА і Unicare страхування

Багато компаній, які пропонують страхування своїх співробітників, роблять це через такі компанії, як CIGNA і UNICARE. Ці два основних страхових компаній, які пропонують групового медичного страхування за менші гроші, ніж можна було б очікувати, щоб заплатити, коли ви отримуєте групового медичного страхування у великій компанії. Обидва CIGNA і UNICARE приймаються в ряді різних лікарнях і клініках, а також через лікарів у Сполучених Штатах.

глобальні питання страхування для глобальних мандрівників

UNICARE здається, мають перевагу перед CIGNA, оскільки це дає тим, хто з ними застраховано додаткове освітлення, коли справа доходить до застрахована в інших країнах. У той час як CIGNA є вітчизняної страхової компанії, UNICARE це компанія, яка є в усьому світі. Ви можете використовувати UNICARE за межами Сполучених Штатів в той час як ви не можете зробити те ж саме для CIGNA.

Перевага ціна на вітчизняних туристів

Коли мова йде про премії, однак, має СИГНА UNICARE бити. CIGNA страхування дешевше, ніж покриття UNICARE на сьогоднішній день, навіть якщо ви даєте пліч-о-пліч огляду ті ж люди, з тими ж умовами. Обидва CIGNA і UNICARE є винятки політики для тих, хто вже існуючі умови.

Багато компаній пропонують страхування СИГНА як частина їхньої групи покриття. Це тому, що компанія широке визнання в Сполучених Штатах і має різні покриття доступні. СИГНА пропонує як ОПЗ і ОПП шляхом покриття. Охоплення РРО дозволяє застрахованій самостійно вибирати лікаря і не повинні покладатися на лікарів, які знаходяться в мережі. ОПЗ покриття тільки дозволяє застрахованій вибрати лікарів, які знаходяться в їх власної мережі.

Зважування Плюси і мінуси ОПЗ в / з РРО

UNICARE також пропонує HMO і ППО охоплення, з ним бути трохи сильніше, на ОПЗ. Вартість покриття ОПЗ з UNICARE приблизно така ж, як у випадку з CIGNA. Багатьом людям не подобається ідея HMO покриття з медичного страхування, тому що вони не можуть вибрати свій власний лікарів. Саме тому багато людей вважають за краще вибирати РРО, який дозволяє їм обирати своїх власних лікарів і медичних установ. UNICARE має кращі ціни в ПФО.

У той час як CIGNA більш широко прийнято переважна більшість провайдери медичного обслуговування, UNICARE здається, і найближчі. І тому, що UNICARE прийнято в інших країнах, де СИГНА ні, багато людей, які подорожують за краще отримувати більш UNICARE CIGNA.

Якщо ви просто шукаєте, щоб заощадити гроші, ви можете вибрати CIGNA. У них є хороший план для освітлення ОПЗ, який є доступним для приблизно будь-кого. Цей план ОПЗ пропонує той же тип покриття, як більш дорогі покриття надається UNICARE. У вас також є набагато більш широкий вибір лікарів і медичних працівників, коли ви обираєте більш СИГНА UNICARE.

При виборі UNICARE, у вас є комфорт, знаючи, що у вас є хороший план, особливо якщо це РРО, і що ви можете бути закриті, коли ви виходите з країни. Багато людей не проти платити додаткові гроші за медичне страхування, якщо вони можуть обирати собі лікарів, як вони можуть з плану догляду здоров’я ПФО.