хочете швидко страхування транспортних засобів для п’яних водіїв – знайти правильний пакет

Цей короткий доповідь покликаний допомогти вам в отриманні більш низькі премії. Кілька методи існують, щоб допомогти вам у зниженні автострахування для п’яних водіїв щорічні витрати. Деякі включають знаходження право компаніям отримати цитати з хоча інші методи приймають протягом більш тривалого періоду, і буде потрібно якийсь час, щоб знизити ціну на вашу кришку. Деякі з методів, не буде працювати для вас, але якщо ви пошуком автострахування для п’яних водіїв ми впевнені, що ви дізнаєтеся деякі важливі крупиці інформації.

Суб’єкти, що ця доповідь представить в тому, як платити за премію, види страховки, знижки автомобільний клуб просто назвати деякі теми.

Рада, що я Названо драйверів потрібно? Витрати, пов’язані з ім’ям водій, який не є вашим спільним партнером або чоловіком закон варіюється від 10 до 20 відсотків. Якщо драйвери молодше 25 років, то витрати будуть набагато вище. Хитрість полягає в тому, щоб назвати тільки ті, які будуть насправді диск. Іноді, якщо людина, якій ви потрібні, щоб назвати має своє власне транспортний засіб, вони будуть мати інше розширення водіння автомобілів так чи інакше так може звести з двигуном на третій стороні тільки основи. Залежно від вартості вашого транспортного засобу в страхування може бути задовільним чи ні. Замість імен водій постійно Ви можете додати їх тимчасово частину шляху через ваш страховий рік.

Рада II кращий спосіб оплати! Кращий спосіб заплатити за страхування автомобіля є заплатити одна виплата. На жаль, один шлях, яким брокерів і прямих страховиків зробити додаткові прибутки від автострахування для п’яних водіїв, стягуючи інтерес для прямих платіжних доручень. При оплаті одноразової не завжди можливо, так що якщо немає, то платити в одній шишкою на вашій кредитній карті. У більшості випадків АТР на кредитній карті, менше, ніж у страховій компанії.

Рада III Драйв менше автомобілів – Big двигуни складніше контролювати, і коштувати більше, щоб замінити, так за кермом автомобіля такого роду коштує більше, щоб застрахувати. Один із способів потім скоротити витрати на вашому автострахування для п’яних водіїв, щоб знайти низький автомобіль страхової групи.

Рада IV Не піддавайтеся на високий тиск тактики продажів! Як тільки ваші страхування оновленню приходить через починають ходити по магазинах навколо для котирувань, не залишайте його занадто пізно. Складіть список і кільце або залиште свої особисті дані в Інтернеті, щоб, як мінімум, 4 автостраховиків. Сайтів порівняння цін може бути використаний, щоб вибрати найбільш конкурентоспроможних брокерів або прямих страховиків. Хоча ціна дуже важливо, щоб і інші фактори, важливо написати особливості і порівняти їх разом з цінами.

Рада V Розгорнутий водіння! Ви також можете отримати премію скорочення ваших автострахування для п’яних водіїв, взявши додаткові уроки водіння. Якщо ви новий водій тоді перевал плюс це хороший спосіб скоротити витрати на страхування. Багато страховиків тепер дають суттєві знижки, якщо перший час водії мають перевал плюс. Теми курс охоплює всі погодні водіння, водіння на з двома проїзними частинами і водіння в місті. Інші курси, які можуть допомогти літнім водіям IAM інституту удосконалення або автомобілістів і ROSPA.

Які наступні кроки?

Як тільки ви закінчили відповідні підказки зверху читайте далі. Для автострахування для п’яних водіїв ми рекомендуємо вам відвідати цей сайт молодих учнів-водіїв Страхування автомобілів