хочете найдешевшу власники будинку страхування

Перед тим, як шукати найдешевшим страхування власників будинку, зробити короткий список гідних страхових компаній. Ви можете ввести “страхова компанія Ratings” в будь-якій пошуковій системі і отримати безкоштовну інформацію про фінансову стійкість різних компаній. Ви хочете, щоб компанія, яка збирається бути поруч, коли ви в них потребу.

Потім викличте компанії в списку або отримати цитату онлайн. Задайте багато питань, по-перше, все ж. Там можуть бути способи заощадити гроші, що ви про це не подумав, або не в списку нижче. Переконайтеся, що ви розумієте, що покриває, а що ні. Робіть нотатки, записуючи точні межі політики і прийнятих до відрахування сум і що-небудь ще актуальна.

Ви будете потребувати цієї інформації, щоб точно порівняти цитати іншим. Те, що ви дійсно шукаєте не найдешевший власники будинку страхування, але дешевий спосіб дістатися політики вам потрібно. Маючи це на увазі, ось кілька способів знизити, що премію.

1. Мають більш високу франшизу. Страхування у разі стихійних лих, а не дурниці, так що плануйте платити перші $ 1000 небудь, коли щось відбувається. Тим часом ви будете економити гроші кожен рік. Чи робить це вас незручно? Ось рішення: Якщо річна премія скажімо, $ 80 менше з більш високою франшизи, покласти, що $ 80 на спеціальний рахунок щороку. Ви в кінцевому рахунку всієї франшизи вкриті, або якщо у вас немає ніяких претензій, ви будете мати додаткові гроші для виходу на пенсію.

2. Запитайте про автомобілів / Головна знижкою. Зазвичай ви можете отримати більш низьку ставку, якщо ви автомобіль застрахований з таким же компанії, як ваш будинок. Зверніть увагу на точні критерії та обмеження для автомобільної політикою, все ж. Ви хочете, щоб досить порівняти цю частину політики з іншими.

3. Взяти хоча б три цитати. Використовуйте свої ноти, щоб переконатися, що кожна компанія торгується в тих же межах політики, і приблизно такий же умови політику, так що ви можете чесно порівняти лапки.

4. Використання незалежних агентів. Тому що вони не обмежуються однієї компанії, вони можуть продати вам з будь-якого політика компанії дешеві, або найкращим чином задовольнити ваші потреби.

5. Надається спеціальна знижка. Некурящі зазвичай отримуєте знижку. Ви можете отримати знижку на охоронну сигналізацію, а також.

6. Переконайтеся, що будинок безпечним. Або ні, є огляд перед поліс видається, ви не хочете, щоб збрехати, щоб низькими цінами. Іншими словами, ви дійсно повинні мати пожежну сигналізацію, замки на дверях, вогнегасник, і оновлений печі.

7. Перевірте покриття на утримання. Якщо ви насправді не варто $ 40000 речей у будинку, не платять за освітлення. Коли час для твердження можна, страхова компанія не платитиме за значення, яке ще не було, але вони будуть збирати за це, якщо ви дозволите їм.

Зрештою, ви ніколи не отримаєте ідеальний порівняння ставок. Деякі страхові компанії не будуть мати точно таку ж політику, як інші доступні. Кожен з них може мати свої власні вимоги до змісту мінімального покриття, наприклад, або мінімальні межі політики, заснованої на квадратні метри. Тим не менше, якщо ви використовуєте керівні принципи тут, ви отримаєте близько до найдешевшої політикою власників будинку – для покриття вам потрібно.