хороші речі не завжди приходять в невеликих упаковках

Протягом багатьох років, Великобританія екологи та кілька груп з безпеки дорожнього руху виступали за те маленькі автомобілі кращих не лише для довкілля та безпечного водіння, але і для зручності.

Поряд з цим, також роздутими випуску ‘джаз’ маленький автомобіль Honda в Індії, допоміг маленькі автомобілі стали новою “Це” пункт, нова модель, що будь-який поважаючий себе водій повинен розглядатися дюйма

Це було саме поширена думка – поки нове дослідження не показало, що невеликі автомобілі не так вже велика, особливо якщо поглянути на питання безпеки.
Малий не завжди розумні

Продажі автомобілів малого класу, коли зросли ціни на бензин (особливо в Америці) перевищила $ 4 за галон в 2008 році, але впали, як газ знизилася приблизно до $ 2 за галон поряд з фінансовою кризою який також застопорилися продажу автомобілів.

Маленькі автомобілі були також розглядається як краще співвідношення ціни і якості, і вони зазвичай досягти 30 миль на галон або більше.

Хоча мікро автомобілі можуть дати автомобілістам паливну економічність за конкурентноздатною ціною, деякі фірми страхування автомобіля заявили, що такі машини не досягають успіху в дорожньо-транспортні пригоди за великих транспортних засобів.

Страховий інститут дорожньої безпеки випустив краш-тестів на початку цього місяця, показуючи, що водія 2009 версії розумних ‘Fortwo, “Honda Fit і Toyota Yaris може понести істотні ніг і черепно-мозковими травмами у важких інтерфейсних аварій, з середини або більшого розміру видами транспорту.

Адріан Лунд, президент інституту сказав: “Є вагомі причини, люди купують міні-автомобілів. Вони більш доступні, і вони споживають менше газу. Але безпека компроміси ясні з наших нових випробувань “.

Тести містили в собі лобові зіткнення між смарт-автомобілів і 2009 Mercedes C-класу, Yaris і Toyota Camry 2009 і Fit порівнянні з 2009 Honda Accord. Випробування проводилися при 40 миль на годину, що представляє собою серйозний збій.
Пристебніть ремені: Тест

Перший раунд зосереджені на салону автомобіля в одному кутку і Mercedes в іншому кутку. Розумний автомобіль, який важив 1808 фунтів пішли повітрі під час зіткнення і повернув 450 градусів після удару класу C, який важить майже вдвічі більше.

Велике пошкодження салону автомобіля означає, що водій отримав би серйозні травми голови і ніг. Клас C були незначні пошкодження передньої частини салону.

Шембрі відповіли на тест про те, що експертиза стимулювали “рідкісних і екстремальний сценарій”, вказуючи, що для салону автомобіля отримали тверді рейтинги від краху схеми тест уряду.

Другий раунд бачив Yaris порівняно з Camry. У минулому маленький автомобіль отримав хороший рейтинг для передніх і бічних тестування, але в цій аварії, вона отримала поганих відміток. Манекена-водія показав ознаки черепно-мозкові травми, великі сили на шию і праву ногу і глибока рана на правому коліні.

Toyota представник Джон Handson відзначити, що тест не був гідний, тому що це було занадто суворим: “. Це досить очевидно, що вони є порядок денний тут відносно того, як невеликі автомобілі будуть вході на північноамериканському ринку у великих кількостях”

Нарешті, рукавички були вимкнені в третьому раунді, з прилягання до Honda Accord. В аварії, голова манекена вразив кермо через подушку і показав високий ризик травм ніг. Випробувальний автомобіля бідними, у той час як структура Згоди провів добре.

Tööd Mittleman, представник Honda заявили, що аварія передачі беруть участь: “незвичайних і екстремальних умовах.

У загальному і цілому, яка, виявилося, вибити, створив кілька ворогів, з невеликими автовиробниками про те, що розслідування знов введені в дію високою швидкістю, що аварії трапляються рідко.

Вони також сказали, що тест може надзвичайно вм’ятина років досліджень автомобіль страхування і аргументи проти посилення вимог паливної економічності.

Лунд до висновку, що в той час як мікро автомобілі були краще для страхування автомобіля політики щодо бензину і зберігання, автомобілів: «хоч і набагато безпечніше, ніж вони були декілька років тому, […] робити порівняно погану роботу по захисту людей в аваріях, просто тому, що вони менше і легше. “