хороші манери водіння, щоб допомогти водіям Tucson убезпечити і зберегти свої премії автострахування низькою

На жаль, ми всі чули, або знаєте когось, хто був залучений в автомобільну аварію, яка залишила після, стежка загострення, незручності, більш високі ставки страхування автомобіля і, можливо, навіть до серйозних травм і довготерпінням перспективі. Можливо, ви навіть були опинився жертвою фолу такої трагедії самостійно.

Хоча більшість з нас успішно отримати в наших автомобілях і круїз на вулицях і магістралях Тусоні, штат Арізона, ніколи не даючи йому другий думки, варто нагадати, що за кермом автомобіля є одним з найбільш небезпечних видів діяльності, що ми залучені в на регулярній основі.

Насправді, близько 43 000 чоловік вмирають в результаті нещасних випадків на виробництві автомобільних щороку в Сполучених Штатах, не кажучи вже про багатьох інших, хто став інвалідом і страждає від наслідків для іншої частини їхнього життя. Водіння автомобіля є одним видом діяльності, що ми ніколи не повинні ставати занадто самовдоволеними о.

Навіть менш серйозні дорожньо-транспортні пригоди, де немає травм може мати далекосяжні наслідки, і може в кінцевому підсумку коштуватиме вам ціле стан на роки і роки, у вигляді більш високих ставок автострахування. Залежно від обставин, компанії страхування автомобіля може бути дуже прощає попередніх аварій, і, не приймати всерйоз питання про порушення правил дорожнього руху.

Наступні резюме розроблений, щоб допомогти вам оцінити поточну водіння, і вносити корективи у разі потреби. Візьміть водіння більш серйозно, і ви значно поліпшити шанси, що ви будете триматися подалі від неприємностей на дорогах і бі-способи Тусон, що користуються перевагами, що судимості водіння і безпечного стилю водіння може принести вам. А саме, зниження витрат на страхування автомобіля і зниження ймовірність нещасних випадків і травм для себе та інших у Тусоні.

Тусон драйверів резюме:

Перехрестя, де багато нещасних випадків відбувається. Не будьте одним з тих людей, які уповільнюють і котяться через перехрестя, якщо вони думають, що шлях вільний. Приходьте до повної зупинки як того вимагає закон, і подивіться на всі напрямки, перш ніж продовжити. Додатковий час, ви думаєте, що ви заощадите, скрипить через що червоне світло або знак зупинки, може бути останній раз, коли ви робите це знову. Навіть якщо це ваше право проїзду, проявляти крайню обережність при проходженні перехресть, тому що ви ніколи не знаєте, що інший хлопець збирається робити. Пам’ятайте, що це займе всього один раз, один провал в суді, один невдалий інцидент, і світ для вас чи когось ще назавжди змінилася.

Тільки не пий за кермом – ніколи. Так багато вже було сказано про шкоду алкоголю і водіння, що це неймовірно, скільки смертей ще в результаті цієї практики щороку. Навіть якщо ви ніколи б навіть думати про водіння в нетверезому стані, відмовляють робити це іншим (викликати поліцію, якщо у вас є до), і інші розуміють, що на дорозі може перебувати у стані сп’яніння. Зверніть увагу на будь нестійкою драйверів ви стикаєтеся, і спробувати покласти стільки відстань між вашим автомобілем і їх, як ви можете. Пам’ятайте, що це займе всього один раз, один провал в суді, один невдалий інцидент, і світ для вас чи когось ще назавжди змінилася.

Водіння відволікатися може і дійсно змусити людей вбиті. Люди всіх видів небезпечних і відволікаючих речей у той час як вони їдуть. Від читання, щоб їсти та пити, щоб говорити по стільниковому телефону або слухати гучну музику, статистика говорить нам, що відволікатися під час водіння є провідною причиною автомобільних аварій. Не будьте одним з тих, відволікає водіїв. Пам’ятайте, що це займе всього один раз, один провал в суді, один невдалий інцидент, і світ для вас чи когось ще назавжди змінилася.

Будьте в курсі вашого водіння і у інших водіїв. Не потрібно постійно перебудуватися в інший ряд. Намагайтеся підтримувати постійну швидкість і піти на безпечну відстань між вашим автомобілем і інших на дорозі. Не реагуйте на інших водіїв, які їздять погано. Втрачаючи самовладання і отримувати агресивним з іншим водієм це вірний шлях, щоб збільшити шанси аварії. Переконайтеся, щоб включити світло під час умовах поганої видимості, таких як дощ, сніг і на світанку, сутінках і нічний час. Пам’ятайте, що це займе всього один раз, один провал в суді, один невдалий інцидент, і світ для вас чи когось ще назавжди змінилася.

Обслуговування автомобіля для безпечного водіння. Переконайтеся, що ваш автомобіль може реагувати як треба в надзвичайних ситуаціях, з регулярними увагу на налаштування вікна, шини, гальма і вогнів. Крім того, здавалося б, дрібниці, як неправильно відрегулювати дзеркала, сидіння і щітки склоочисників може бути причиною великих проблем на дорозі. Пам’ятайте, що це займе всього один раз, один провал в суді, один невдалий інцидент, і світ для вас чи когось ще назавжди змінилася.

Хоча ні в якому повний список, неувага до питань, що обговорювалися вище, являють собою істотну причину трагедії на дорогах Тусон, і однією з основних причин нещасних покупців страхування автомобіля, як вони повинні були боротися з більш високої ставки автострахування, що порушення правил дорожнього руху і аварій неминуче призведе к.

Візьміть на себе зобов’язання до себе і до своїх попутників у Тусоні, прийняти водіння більш серйозно в майбутньому. У свою чергу, а також зробити її безпечнішою для себе, своїх друзів, сім’ї, і для всіх, в цьому великому місті, ви, ймовірно пожинати автострахування нагороди, які мають тенденцію слідувати безпечні водії скрізь.

Відмова від відповідальності – вище опис / пояснення дається в якості орієнтира тільки і не повинні інтерпретуватися як рекомендації до купівлі або продажу будь-яких страхових продуктів, або для надання юридичної або фінансової консультації будь-якого роду. Крім того, ТОВ Kanetix не гарантує і не несе ніякої юридичної відповідальності за точність, повноту або корисність будь-якої інформації, апарат, продукту чи процесу.

Наші вироби не можуть бути відтворені або перевидані в будь-якому вигляді без письмової згоди ТОВ Kanetix Ви можете використовувати новинну стрічку з активним посиланням на наш сайт. Натисніть тут для отримання інструкцій про те, як використовувати цей канал RSS на своєму сайті.

© 2006 Kanetix ТОВ Всі права захищені.