хороше, дешеве страхування це не просто про страховий цитуючи …

Це не улюблений предмет кожного, але в епоху скорочень, отримати співвідношення ціни і якості приходить в усі сфери нашого життя. Споживачі завжди хмуритися про вартість і більшість з нас, ймовірно, може згадати приклади платити грабіжницькі суми для страхування. В останні роки страховий ринок стає все більш конкурентоспроможною і досить сказати, що м’яч знаходиться в нашому суді. Ось кілька порад, які слід враховувати при виборі страхування:

Магазин навколо – Дизайн вашого ідеального політика, зосередивши увагу на кілька основних пріоритетів. Дослідження як багато політиків, як це можливо, і порівняти ціни. Грати компаній один від одного, сказати їм, якщо ви бачите кращу пропозицію в іншому місці, і вони можуть тільки запропонувати вам кращу. Ви можете придбати або безпосередньо від страхової компанії або через страхового брокера, онлайн, по телефону або лицем до лиця. Ви також маєте право перейти на новий постачальник страхування у час.

Читати дрібний шрифт – Якщо ви шукаєте для обов’язкового страхування, як автострахування, страхування договірної таких як банківська справа кришкою або, якщо це особисті уподобання, це завжди важливо знати, що політика включає в себе і якщо він відповідає вашим вимогам. Якщо ви збираєтеся в лижному відпустці наприклад, не забудьте перевірити, якщо ваш поліс покриває екстремальних видів спорту. Крім того, взяти до відома стартовою страховий поліс і кінцеву дату, оскільки вони можуть бути часто помиляються.

Приберіть непотрібні позиції у Вашому СТРАХОВИЙ ЗАХИСТУ – Це дуже важливо, щоб бути покрита з усіх боків для кожного вимоги, але переконайтеся, що ви знаєте, що вам не потрібно. Наприклад, робить будинку в Ірландії дійсно потрібно включати Землетрус Покрова на його страховий поліс? Ви заощадите багато грошей, таким чином, економлячи гроші на те, що ви не потребуєте.

ЗАВЖДИ надавати відповідну інформацію – Будьте обережні, опускаючи важливі деталі при подачі заявки на вашої політики. Якщо утримувати відповідну інформацію (наприклад, вимагаючи від наочних посібників водіння автотранспортного засобу), ваша політика може бути недійсним, а в деяких випадках, ви можете бути пред’явлені кримінальні звинувачення.

Кидок у виконанні сплачення заздалегідь – багато хто воліє платити за їх страхового поліса в розстрочку. Завжди пам’ятайте, спочатку перевірте ви будете платити більше грошей, щоб зробити це, тому що це може бути у випадку багато часу.

BE ОРГАНІЗОВАНОЮ – Заведіть звичку ведення обліку всі, будь то фінансові рахунки, медичну квитанції, журнали дзвінків, дати, фотографічні докази та письмові повідомлення. Рукописні договори можуть навіть зробити величезну різницю. Якщо ви коли-небудь зробити заявку, тим більше доказів змалювати вашу ситуацію, тим краще.

Профілактика краще лікування – Подумки спираючись на страхування, як овердрафту з вашого банківського рахунку. Замість цього слід уникнути будь-якої можливої ​​питання і прийняти хороший догляд за застрахований предмет, будь то телефон, автомобіль або самостійно. Наприклад, медичне страхування, запобігти себе від захворіти і тримати своє тіло активно. Якщо ви не потребують медичної допомоги, це дозволить знизити Ваші щомісячні премії.