хмари вулканічного попелу – якщо я затримується, я можу вимагати збитки від призупинення діяльності

Щоб відповісти на це питання, ми повинні розглянути, що переривання бізнесу. Підприємства вижити шляхом отримання доходів або доходів і вирахування, сподіваюся, прибуток від цієї суми. Де бізнес отримує фінансування або власники вкладають власні кошти, при запуску етапу, тобто не повинно бути комерційним. Справді, багато бізнес бачили їх прибутку різко опуститися і стане негативним протягом останніх 2 років.

У стандартній комерційної страховий поліс, у вас є можливість страхування за збитки, що виникли переривання бізнесу. Опис альтернативних непрямі збитки. Те, що це елемент кришки означає, що, якщо бізнес страждає страхової та страхового випадку, який призводить до втрати бізнесу в фінансовому відношенні, то це може бути повторно всю суму платежу нашому.

Це не платить, бізнес прямо оборот вони отримали б, а це включає в себе багато речей, такі як рентабельність і вартість придбаних товарів. Що він буде охоплювати така ж швидкість валового прибутку. Він призначений для оплати поточних витрат, пов’язаних з бізнесом, який не може бути виплачений як бізнес не є торговою, через втрату.

Наприклад, якщо бізнес має пожежі або повені, то вони можуть бути з ладу на 6 місяців. У цей період вони все ще повинні платити орендну плату і тарифів та можливої ​​зарплати, це де переривання бізнесу ногами дюйма

Але, найголовніше, що про припинення діяльності є те, що воно має бути в результаті настання страхового небезпеки, в більшості випадків, що відбуваються в бізнес-адресою. Ви можете мати розширень для втрат, що відбуваються в інших місцях, які можуть мати вплив на подальший бізнесу. Наприклад, готель може знадобитися, щоб відмова в доступі кришку. Тому, якщо сталася пожежа в майбутньому, які зупинили покровителів відвідування або перебування в готелі, до тих пір, оскільки у готелю є стандартна кришка їли вони також можуть претендувати на відмову в доступі.

Через хмари вулканічного попелу з Ісландії, ми отримуємо дзвінки від клієнтів, де ключовими співробітниками або директорами застрягли за кордоном, не рано перспектива повернення. У той час як страхування подорожей або авіакомпанії повинні забрати там додаткові витрати, є ймовірність того, що їх бізнес постраждав, перш ніж вони повернуться. Чи може це бути виплачені у відповідності з політикою припинення діяльності? Простіше кажучи, немає. У той час як бізнес, безперечно, може страждати, цей тип випадок не один, що стандартна політика буде виплачувати. Причина в тому, що це верхівка айсберга, потенційно ви можете зіткнутися з претензіями людей, які хворі в зарубіжних країнах або застрягли з якоїсь іншої причини. Якщо вони знають, що є політики страховий бізнес платити, коли вони знаходяться далеко, де відповідальність на них, щоб спробувати повернутися і зменшення якого-небудь збитку?

Як і в будь-якій політиці запиту, краще всього зробити, це зателефонувати Вашого бізнесу страховий брокер і попросити їх професійні консультації та думки. Якщо ви обираєте у відрядження, на додаток до стандартної політики, гарантує, що у вас є відповідний ділові поїздки страховий поліс в силі.