хвороби та страхування від нещасних випадків для торговців

Статистика послідовно показують, що приблизно сім з кожних десяти хвороб та пригод страхування є результатом хвороби.

Раніше відомий як захисту доходів, захворювань і травм, на відміну від страхування WorkCover, бо хвороба та випадкового пошкодження покрита хвороб і травм страховка покриває вас, навіть коли ви не в work.While нещасних випадків на виробництві та травми є досить поширеним явищем, австралійські захворювань і травм, страхування це забезпечує 24 години, 7 днів на тиждень кришки страхування для торговців чи вони спіткнутися на роботі і зламати ногу або якщо вони роблять те ж саме, коли у себе вдома грати з домашнім тваринам.

Для торговців, нещасних випадків і хвороб, які охоплюються травм і хвороб, надає гроші на щоденні витрати на проживання та забезпечення їх зобов’язань роботи будуть виконані в той час як їхня економіка відновлюється. Багато торговців не розуміють, як довго вони здатні виживати без доходів. Залежно від тяжкості травми або випадкового, як погано хвороба, вони легко можуть бути далеко від роботи протягом шести місяців і більше.

Хвороб і травм Страхування є відповіддю торговця, щоб бути в змозі платити за квартиру, іпотека, автомобільні платежі і покласти продукти на table.If ви торговцями, забезпечуючи вашу мають страховий захист від нещасних випадків, травм і хвороб через рани і хвороб Політика must.Research показує, що багато самозайняті торговців особливо у віці старше 45 років буде без роботи протягом близько трьох місяців або довше в якийсь момент під час їх трудового життя.

Хвороба торговця і для страхових слід вважати невід’ємною частиною бізнесу торговця страховий пакет, який повинен також включати в себе інші повинні мати страхові поліси: Страхування цивільної відповідальності, інструментів страхування, страхової справи і комерційних автотранспортних засобів для Insurance.Applying і бути прийнятим страхову компанію для хвороб і травм страхування так само легко, як заповнити заяву здоров’я і час form.Approval додатків, як правило, 24 години, проте в деяких випадках ми домоглися термінового дохід страхового захисту затвердження протягом декількох годин.

У той час як документи, легко завершити і ваш консультант проведе вас через це, важливо, що ви завершити його чесно і розкрити всю релевантну інформацію про Ваше здоров’я і робота practices.As і у випадку з усіма австралійських захворювань і травм, страхування та інші страхові політики – Страхування цивільної відповідальності, страхування Інструменти, страховий бізнес, комерційну або роботи транспортних засобів Страхування – є деякі винятки, то повинні знати.

Торговці не будуть покриті за рахунок австралійського захворювань і травм, страхування в разі навмисного самоушкодження, якщо вони здійснюють самогубство, якщо вони вагітні, або для деяких страхових компаній, якщо вони отримують травми їзда на мотоциклі, якщо вони їдуть прямо на або від їх роботи.

Коли справа доходить до рівня захворювань і травм, страхове покриття прийнято, важливо, що ви берете достатньо, щоб покрити ваш реальний прожитковий мінімум вимог, однак знати, що страховики можуть запросити підтвердження вашого доходу на вимогу часу. Деякі травм і захворювань політику страхування дозволить вам покривати до 60% фіксовані витрати бізнесу. Однак деякі умови застосовуються і для отримання докладної інформації важливо обговорити це з вашим страхової консультант або послатися на заяву розкриття продукту.

Премій хвороб і травм страхування спеціально для торговців і субпідрядників, починаються від $ 40 на місяць. Коли ви приймаєте австралійських Хвороба і політика страхування від нещасних випадків перевірити, що ваша премія може виплачуватися щомісячно без додаткових cost.To дізнатися більше інформації про хворобу Продавець і для страхових, Страхування цивільної відповідальності, інструментів страхування, страхового бізнесу і комерційного страхування автотранспортних засобів погляду в Інтернеті на сайті цитати або поговорити з вашої страхової консультант.

Завжди звертайтеся до вашої звітність Розкриття продукту для більш докладної інформації.