хворих витрачати гроші на страхування, що вам дійсно потрібно

Це жорстка економіки на сучасному етапі, і ви хочете бути обережні, щоб не витрачати гроші на тривіальні витрати … Іноді це включає в себе медичне страхування. Ось те, що вам дійсно потрібно медичне страхування:

1. що вам дійсно потрібно

-Катастрофічного події

У першу чергу, все абсолютно повинен бути покритий за хітом. З постійно – нарощування витрат, пов’язаних з наданням медичної допомоги, особливо інтенсивної терапії, ви повинні бути недбалими не оцінює наступні два критерії при оцінці ваших особистих потреб

-Політики максимумів

Всі справжні плани страхування мають політики максимумів. План максимального відноситься до самої страхової план буде платити в цілому, незалежно від обставин. Деякі плани мають індивідуальні максимуми життя, у деяких є сім’ї максимумів життя, а деякі мають річні максимуми для будь-якої сім’ї або на кожну людину.
При нинішньому стані ескалації витрат на охорону здоров’я, ви повинні шукати план, який має найвищий максимумів, що ви можете знайти. Це наша сильна рекомендація, що ви покриваєте ваші родини з не менш $ 5 млн на людину. П’ять мільйонів доларів на людину в значній мірі верхньої частини лінії, і буде мати велике значення з точки зору забезпечення що ви і ваша сім’я знаходяться під захистом зараз і на довгі роки.

-Максимальна втрата out-of-pocket/stop

“Max Out-Of-покет» відноситься до самої що ви будете платити в франшизи і співстрахування у будь-який рік, незалежно від того, наскільки великий ваш медичні рахунки (до максимумів планую, звичайно). Ваш план повинен мати “Max Out-Of-Карман” і “співстрахування Stop Loss”, заявив ясно і зрозуміло в письмовій формі. З їх планом Створи свій “Макс марнотратний» і «Stop Loss співстрахування” буде не тільки чітко заявив, що у вас буде сказати, в якій сумі він є.

2. який момент ви у вашому житті?

Кожну людину і сім’ї має різні потреби. У деяких номерах є будинок, повний дітей, інші ні. Деякі люди подорожують зовсім небагато, інші залишаються поруч з будинком. Є незліченна кількість різних ситуацій, і ви повинні оцінити ваш, якщо ви хочете прийняти рішення, яке є належним для вас. Ви повинні також розглянути ваш спосіб життя, роблячи покупки для планів в галузі охорони здоров’я.
Крім того, враховуйте вашу особисту історію хвороби, а також, що з вашої сім’ї, включаючи будь-які спадкові питання. Будь ласка, задайте собі наступні питання:

-Що я сподіваєтеся досягти з моїм здоров’ям план?
-Як я планую використовувати мої охоплення?
-Як довго потрібно цього плану?
-Яка частина моїх медичних витрат я готовий сам оплатити?
-Чи є умови, в історії моєї сім’ї, що мені потрібно бути покриті за?

Це лише деякі з областей, які будуть обговорюватися в ході Вашого плані дизайну.

3. де ви проводите свій час?

Якщо ви схожі на більшість з нас відповідь на це питання на роботі. Ми робимо дизайн плани, які охоплюють вас на роботу. Але питання набагато глибше, ніж це.

-Ви подорожуєте?
-Ви витрачаєте час року є ще однією частиною країни?
-Ви витрачаєте час на відкритому повітрі або спортивні заходи?
-Знову ж, це лише деякі з речей, які ви повинні розглядати і областях, які будуть обговорюватися в ході Вашого плані дизайну.

4. що ви можете собі дозволити?

Ну, це питання потрібно було попросити коли-небудь! Проектування плану, який ви не можете дозволити собі не зробить нікому добре. З іншого боку, ховаючись за страх великий щомісячний платіж становить не вирішення проблем.