фірми по страхуванню життя знаходить 46-річних найбільш істотним багатих

У новій доповіді відомої страхової компанії життя більше, ніж показав, що 46-річних на піку своїх фінансових і матеріальних благ. У доповіді говориться, що до того часу люди у віці 46 років у них більше цінних речей у своїх будинках, ніж будь-коли раніше. У доповіді Lifesworth життя визначає за значенням елементів в будинку людини і в доповіді говориться, що 46-річних мають більше задоволення і є більш щасливими і більш фінансово забезпеченим, ніж будь-який інший вік.

Dowshan Humzah працює більше ніж страхування як директор по продуктах, він сказав пресі: “Цікаво, що вік магії Lifesworth потрапляє у п’яту десятиліття – це додає вагу до старої приказці, що« життя починається в 40. Що, однак, про те, як мало людей думку, здається, даючи загальну вартість свого майна. ”

У той час як 46-річних були найцінніші речі в дослідженні наступним найбільш істотним багатих вік був 28, ті, хто були у віці 28 років був у середньому коштує £ 33166 речей. Було висловлено думку, що це було, тому що люди, які знаходяться в кінці 20-х часто працюємо в більш розвинених ролей і часто не мають утриманців.

Звіт також показав, що люди не розуміють, чого варті їхні речі і варто цінностей за оцінками учасників був набагато нижче, ніж реальна вартість своїх товарів. Оцінки на 40-річних були £ 11000 менше, ніж свої речі коштували насправді.

Humzah також повідомив пресі: “Британці добре трудитися, щоб купити речі, але не на відстеження того, що вони володіють, вони ризикують бути під-страховки». Дизайнерські товари, ювелірні вироби, високу якість автомобілів і високотехнологічних гаджетів були серед речі згадані як мають високі значення і більше цих об’єктів належали 46-річних, ніж будь-яка інша віку.

Ті, хто жили з партнером було 65% більше багатства зв’язали в своїх цінностей і тих, хто був дитиною, було ще £ 2000 фунтів стерлінгів дитини пов’язаних з ним елементів. 56% опитаних в ході обстеження не міг здогадатися, скільки грошей їхні речі коштували на всіх, і багато учасників думали, що їх рано, низький рівень страхування житла може покрити їх за втрату або пошкодження на невизначений термін.

Ті, хто стурбований тим, що вони не мають достатнього страхового дому, щоб покрити свої речі можна використовувати спеціальний калькулятор на нову більш ніж сайт, щоб визначити вартість своїх товарів. Humzah підкреслив важливість отримання потрібної кількості обкладинці: “Доповідь показує, що в середньому люди витрачають £ 13 000 раз на п’ять років на те, що вони тримають у будинку таким змістом політики повинні бути перевірені і регулярно оновлюється, а результат”.

Більше, ніж також добре відомий як постачальник страхування життя і може забезпечити котирування від £ 5 в місяць, щоб допомогти своїм близьким впоратися після того як ви пройшли далі. Більше, ніж доповіді зазнає критики, оскільки оцінка майна людей здаються високими для багатьох людей, і більшість людей буде важко розкрити цінність їх майна шляхом їх продажу.