фінансові переваги купівлі терміну страхування життя і постійні страхування

Вибір між термін страхування життя і постійних страхування життя є вибір, який може призвести до плутанини. Навіть зі звуком порадою авторитетного фінансового консультанта, в кінцевому рахунку, кращий вибір, щоб піти з страхової план, який найкраще підходить до ваших потреб і потребам вашої родини. Тим не менш, є деякі фінансові переваги при переході на строк поліса страхування життя.

Термін життя проти постійного страхування життя

Термін страхування життя користується популярністю за її недорогий премій. Цей «чистий» страхування просто виплачує вигоду в разі вашої смерті. Ви самі вибираєте, номінальної вартості та кількості років, ви хочете, щоб ваш “термін” бути. Зверніть премії і ваші вижили будуть або виплачується у разі вашої смерті або ви переживе політики. У цей час ви можете або продовжити, конверсії або подарувати свій термін поліса страхування життя. Там немає грошового еквівалента. Це простий і по суті. У той час, як деякі вважають, термін страхування життя даремно, якщо ви в кінцевому підсумку не в її потребують, інші розглядають це як фінансову перевагу, тому що ви можете використовувати гроші, ви економите на дешевшу політику і інвестувати його в іншому місці.

Постійна страхування життя виявляється в багатьох формах і пропонує різні переваги в залежності від типу політики ви виберете. Постійне страхування по суті діє як засіб заощадження, що дозволяє застрахованим підключитися до ліквідних засобів в якості неоподатковуваного кредиту у разі потреби. Премії за ці види страхування життя істотно більше. З постійної політиці, ви зможете побудувати гарантованих значень грошових коштів. Довготривала грошова вартість постійного життя може накопичуватися значні суми. Крім того, як власник постійного страхування, ви маєте право на дивіденди, якщо і коли вони були оголошені в страхову компанію. Ці дивіденди можуть бути застосовані до покупки оплаченого додаткового страхування, яке може збільшити загальний охоплення без додаткових марнотратний витрата. Останній, постійне страхування життя має Іншим ключовим перевагою податок: доходи, які течуть бенефіціарів, як правило, вільні від федерального прибуткового податку.

так чому б вибрати термін більш постійного страхування життя?

Термін страхування життя є дійсно хороший вибір для тих, хто може мати обмежені кошти і кілька обов’язків. Звичайно молодим людям вибрати термін життя, тому що вони мають більш низький ризик смерті найближчим часом. Молодші інвестори відчувають, що вони можуть мати краще з обох світів: Покриття для себе і своїх молодих сімей а також в змозі використати ці гроші вони економлять на дешевших страхуванню від інших інвестицій або активів.

Термін страхування життя виступає як короткострокового рішення для багатьох. Пізніше, коли життя зміни відбуваються і більш активів накопичуються, термін політика завжди може бути перетворена в постійний страхування. У той же час, термін страхування, здається, найбільш практичним, як у вас є фінансова захист в малоймовірним, що ви передчасно померти, але вам не доведеться тонути сотні доларів на рахунки, які ви не можете підключитися до протягом декількох років.

інших транспортних засобів, щоб інвестувати свої гроші

Деякі люди старанні про інвестування грошей, які вони “врятувати”, вибравши термін життя більш постійного страхування життя. Деякі з інших транспортних засобів для інвестування є: пайові інвестиційні фонди, окремі акції та облігації і компакт-диски. Тільки не забудьте проконсультуватися зі своїм податковим консультантом або фінансового консультанта для вимірювання кожного з переваг і недоліків, які приходять з кожним типом інвестицій.