фінансову свободу при 55

Життя має починатися в 40. Так йде стара приказка, передаються з покоління в покоління. Як йдеться в стародавній Джек Еліна і Тед Шапіро монолог: “Життя починається в 40 / А я тільки почав жити знову і знову.” Це вік, коли гостре простори знань повинна вдарити, плоди важкої роботи збираєтеся померти і радості сімейного життя призводить до задоволеності. Але не більше. Старше 55 років є новою вікової групи починають бачити переваги ряд свобод – як соціально, так і матеріально.

Недавні дослідження в Бірмінгемі Midshires заявив, що старше 55 років користуються раз у своєму житті ніколи не бачив, коли вони мають більш високий рівень грошової свободи, так що, можливо, вони можуть витратити трохи більше грошей на себе. У той час як люди на початку 50-х, можливо, доведеться підтримувати їх нащадків, які відмовляються (або просто не по кишені), щоб покинути гніздо, тих, хто старше 55-річного віку, не було цього тягаря. У цілому 47 відсотків мам і тат на їх початку п’ятдесятих років ще були діти, щоб боротися с. Ця цифра знизилася до однієї шостої для старше 55 років.

І це не тільки зникнення фінансово-вимогливим дітям, що відбувається. У віці 55 років, що всюдисуща Альбатрос – іпотека – можливо, були окупилися, звільняючи більше грошей і видалення ще більше занепокоєння. Тільки 22 відсотків з тих, які відповіли на опитування, хто був більш-55 заявили, що вони як і раніше обстріл за свою власність, у той час як ця цифра злетіла до 41 відсотків на початку 50-х демографічна.

Джейсон Робінсон, директор економії операцій в Бірмінгемі Midshires сказав: “Після декількох років виховання дітей і докладаємо всіх зусиль, ті, у свої 50 можуть розраховувати на більш спокійний спосіб життя, з меншими фінансовими штамів.”

Але те, що старше 55 років витрати заслуженим, поліпшення рівня наявного доходу? Схоже, що багато з них використовують гроші для проведення поліпшень на свої будинки, що робить умови життя набагато більш приємним. Про це свідчать дані останніх досліджень з абатства, в якому йшлося про те, що від 50 до 65-річного покоління витрачає більше грошей на ремонт будинку, ніж будь-яка інша вікова група у Великобританії. Менталітет і звички витрат цього покоління змінилися, глава заощадження абатство, Реза Аттар-заде прокоментував. “Це покоління бебі-бумерів. Вони більш багаті, ніж їх попередники, є спосіб життя і орієнтовані надаємо великого значення свій вільний час”, заявив офіційний. “Вони люблять гроші, які вони заробили … поліпшення своїх будинків і харчування поза домом.”

Ця демографічна перетворюється купівельні звички суспільства, додав він. На їх частку припадає 60 відсотків від загального обсягу заощаджень – і ще більш неймовірно, 40 відсотків попиту з боку споживачів.

З поліпшеним рівнем грошових коштів, а також нові розробки в будинку, може бути, у вигляді дорогих зимових садів, розширення та меблів, страхування житла може бути життєздатним варіантом. Нові доповнення завжди ризикують з потенційним збитком або навіть крадіжки, тому страхування може гарантувати відносної розкоші користуються навіть більше.

Життя в 55, де справжня свобода набувати реальних обрисів. Дітей не було видно. Іпотечний кредитор жалем уполз з останнім з своїх грошів. Можливо, було б краще, щоб змінити текст цієї знаменитої пісні: «Життя починається в 55 / А я тільки почав жити знову і знову.”