фінансове планування інвестицій

Фінансове планування є важливим аспектом в успішному управлінні ваші кровно зароблені гроші. При правильному фінансовому плануванні ви можете забезпечити своє майбутнє і збільшити загальний прибуток, а також.
Роблячи фінансового планування ви повинні вирішити, які інвестиції буде відповідати вашим потребам. Ви можете піти в для деяких короткострокових фінансових вкладень, як відкриття ощадного рахунку банк / банківських строкових вкладах чи можете вибрати для довгострокових інвестицій, як суспільне Резервний фонд / Повторювані депозити і т.д.

Деякі доступні опції для вашого фінансового планування інвестицій є:

Банк рахунок: Як правило, це початок всіх ваших банківських операцій. З ощадних рахунках банків пропонують дуже менший інтерес, тому ми рекомендуємо тримати гроші в ньому на короткий час тільки і не зберігайте тільки ваші вільних грошових коштів.

Строкові вклади: Строкові вклади можуть бути двох типів:

Банк Строкові вклади – строковий депозит є схема, в якій ви поклали певну суму грошей на певний термін. Це пропонує фіксований і кращі відсоткові ставки, ніж ощадний рахунок у банку. Це хороший варіант інвестиції, якщо ви не хочете піти на будь-який ризик з вашими інвестиціями. Мінімальний термін інвестицій у цей становить 30 днів.

Компанія строкові вклади (СВБ) – як банків, небанківських фінансових компаній, Банки (NBFCs) також пропонують фіксовані опції депозиту. Ці компанії зазвичай пропонують вищі відсотки, ніж банківські ФО з моменту інвестування з ними є більш ризикованим, ніж інвестування в банк ФО. Усі банківські ФЗ спираються на центральний уряд у той час як компанії працюють на свій страх і ризик. Так що, якщо є деякі проблеми в компанії, то немає ніякої гарантії, від виду натомість ви отримаєте. Крім того, перш ніж інвестувати в будь-якій компанії ФЗ це гарна ідея, щоб перевірити свої рейтинги і зробити ретельне дослідження на ньому. Багато людей втрачають гроші, інвестуючи в нестабільних компанії ФЗ.

Пайові інвестиційні фонди – Пайові інвестиційні фонди є як мати власний інвестиційний менеджер. У пайовий інвестиційний фонд, гроші, як правило, об’єднаних в від багатьох інвесторів. Тоді керівник фонду буде інвестувати ці гроші в диверсифікований портфель містять облігації, інших пайових інвестиційних фондів, акції, золото або інші метали і т.д. Що є найбільш привабливим про цю схеми є те, що навіть якщо ви зробити невеликі інвестиції ви отримуєте вигоду диверсифікованого портфеля .

Полісів страхування життя – Поліси страхування життя використовуються для фінансового захисту сім’ї застрахованої особи у разі, якщо людина вмирає. Ці політики залучають певні збори і комісії. Якщо у вас є утриманці і у шлюбі з сім’єю для підтримки, це гарна ідея, щоб інвестувати в страхування життя. Страхування життя пропонує податкові пільги та інвестиційні можливості поряд з безпекою. Бажано, щоб інвестувати в двоїсту політику страхування життя перевагою Індії, якщо ви хочете фінансової безпеки, а також зростання багатства в той же час. Але якщо ви розглядаєте страхування життя тільки як інвестиційний вибір, то краще інвестувати в чисті інвестиційні продукти.

Фондовий ринок – Це один з найбільш ризикованих, а також максимальну віддачу пропонують варіант для ваших інвестицій. Фондовий ринок є посередником, через якого компанії генерувати капітал за рахунок продажу невеликий відсоток своєї компанії за допомогою акцій. Широка публіка отримує шанс бути частиною компанії, внаслідок деяких своїх акцій. Компаній будь то державні чи приватні, в максимальному ступені ризиків і тим самим генерувати максимальну віддачу. На частку в прибутку, потрібно купити акції компанії і отримувати високий прибуток.

Ваш довгий / короткий термін інвестиційного планування може бути кошику всі або деякі з вищезгаданих варіантів. Кращий портфель відрізняється від людини до людини в залежності від їх фінансового / потреби в галузі безпеки