фіксовані штрафи штраф за рекламу вашого автомобіля на узбіччі дороги

Чи можете ви бути оштрафований за те, “Продається” знак в машині вікна і залишивши машину на дорозі за межами Вашого офісу? На жаль, один автомобіль власник не поставити це питання і закінчив з 100 фунтів фіксованою повідомлення пенальті! Власник автомобіля був звинувачений у “пропонує товари для продажу у місце для парковки”. Той факт, що його машина була повністю застрахована і обкладатися податком не має ніякого значення.

Коли він подзвонив до Ради, в даному випадку Північної лондонському районі Барнет, йому повідомили, що злочин було введено 12 місяцями раніше, і було оголошено в місцевій газеті Барнет. Але так як він не жив у Барнет, і не почитати місцеві газети Барнет, як і більшість інших людей у ​​Лондоні, він не бачив рекламу.

Ми всі бачили приватне “Продається” повідомлення про машині дорогою сторона – деякі з них навіть був на межі поруч з каруселями, так що це важко повірити, це може бути злочином. І чому “Продається” підписати будь-який автомобіль відрізняється від інструктора з водіння, який має найменування та реквізити автошколі на стороні? Звичайно, інструктор пропонує товари для продажу. Звичайно, якщо автомобіль для продажу повідомлення пропонує товари для продажу, так що практично всі комерційні транспортні засоби.

Власник автомобіля, агент з продажу нерухомості, проживає в Північному Лондоні і працює щодня в Фінчлі. Він вирішив продати T-зареєстрованих дружини Форда після того як він був запропонований новий Vauxhall друг. Через місяць він надрукував знаком А4 в офісі читання: “Ford Escort XL, багато додаткові послуги, низький пробіг, дружина володіє Ціна договірна.” І поклав його номер мобільного телефону в нижній частині.

На наступний день, залишивши машину в провулку біля його офісу, він повернувся виявити порушника штраф квиток. Він відразу ж відповів на Барнет Ради пояснюючи свої заперечення і подзвонив через три дні, щоб підтвердити рада отримала його лист.

Рада сказав йому, що нові правила були введені близько 12 попередніх місяців і це рекламувалося в місцевій газеті. Але так як він тільки працював у Барнет, він не бачив повідомлення в газеті. «Що відбувається з усіма іншими людьми, як я, які не живуть в Барнет і не знають про це також? Всяк збирається отримати квиток?” запитав він.

Відмовившись придорожня реклама він тепер продає свою машину через місцевий гараж. Але він чекає, щоб отримати офіційну відповідь від Барнет Ради, перш ніж вирішити, чи буде він платити штраф.

Представник від Ради сказав, що правило, називається “Нова парковка правопорушення кодів”, були введені, щоб зберегти безкоштовну парковку для жителів. Код був введений з описом “з використанням транспортного засобу до місця для паркування у зв’язку з пропонування для продажу, або продажу, або піддаючи на продаж, товарів, коли заборонено”.

Прес-секретар сказав, що позиція Ради в тому, що вони не заохочувати або підтримувати торговельні від автодоріг загального користування. Це включає в себе надання автомобілів для продажу. Проте Рада проводить огляд цієї політики і прийме рішення щодо його майбутнього після всіх опцій, доступних для підтримки наших корпоративних пріоритетів були розглянуті. Хм, я думаю, що агент з продажу нерухомості з Північного Лондона все одно доведеться почати економити свої 100 фунтів!