фрукти і овочі ключем до скорочення виплат по страхуванню життя.

Діставши життя страховий поліс для захисту своєї сім’ї важливо, це дає душевний спокій, знаючи, що ваші близькі будуть піклуватися у випадку смерті.

Вибір правильної політики необхідно, це стало легше за ці роки завдяки численним пошукових доступні в Інтернеті. Кожен використовує різні критерії при пошуку правильній політиці, але більшість клієнтів, як відомо, зробити це на основі ціни і скільки вони можуть заощадити на політику

Недавній кредитний криза торкнулася багато речей, в тому числі виплати по страхуванню життя, багато людей шукають способи, щоб зменшити їх премій.

Якщо ви один з багатьох життя власників страхових полісів, що прагне знизити платежі, то вам пощастило, тому що ваш спосіб життя або невеликі зміни у вашому житті є потенціал, щоб заощадити гроші.

Деякі компанії скоротили премії з страхувальникам, які купують фрукти і овочі в їх супермаркеті в той час як інші пропонують більш низькі премії для клієнтів, які можуть довести, що вони здорові через спортзал членства та придбання конкретних спортивного обладнання.

Ще одним стимулом для більш низькі страхові внески на пропозицію для власників життя Страховий поліс відмова від куріння; ви не тільки вигоду Healthwise але ви також заощадите гроші. За даними NHS Північному Девоні, курці витрачають додаткові £ 676 на рік на витрати на вершині фактичної вартості сигарет. Куріння також викликає такі захворювання, як рак легенів, виразки, інфаркти, щоб назвати декілька так премій для курців, як правило, вище, тому що статистика показує, що вони вмирають раніше.

Для одного, щоб розглядатися як некурящий і скористатися цією пропозицією необхідно кинули палити протягом як мінімум 12 місяців, це призводить до вашої премії знижуються більш ніж на 50 відсотків.

Ці заходи по скороченню витрат, здається, вдарив шнур з більшістю клієнтів, за словами фахівця зі страхування життя LifeSearch, 14% курців (1.6million) кинули палити після введення заборони на куріння в липні 2007 року, і цілком імовірно, що більшість ці люди зможуть заощадити на їх премій зі страхування життя.

Ще одним фактором, на вартість премій зі страхування життя є алкоголь, пияцтво впливає на свою тривалість життя так страховики хочуть знати, споживання алкоголю зі своїх клієнтів, вони запитують про своїх клієнтів споживання алкоголю на формах застосування політики і особливо зацікавлені в результатах функції печінки. Тест, відомий як ГГТ вимірює ‘роздратування’ рівні печінки, підвищений печінки дорівнює п’яниця, отже, страхові внески вище, ніж у помірних п’є або додаток отримує скоротилося. Такі речі, як, алкоголізм DUI і наркоманії також гарантує, що ваші внески вище або змушує вас всіх разом »страхуванню. До двох років після DUI, клієнти можуть розраховувати на найвищі премії, від двох до трьох років клієнти можуть розраховувати на стандартні ставки і тільки після п’яти років може клієнти очікують “пільговими цінами” припускаючи, що вони знаходяться в доброму здоров’ї.

Тому якщо ви хочете більш низькі страхові внески в даний час або в майбутньому це може бути варто зробити зміни у вашому житті, ви не тільки заощадити гроші, але також забезпечує більш здоровою і довгого життя.