флоту страхування – в чому різниця

Флот страхування розроблено для забезпечення обов’язкового покриття ризиків дорогу для широкого кола транспортних засобів, починаючи від автомобілів, автобусів, таксі, щоб автобуси, вантажні, транзиту фургонів і сільськогосподарської техніки. Політика флоту страхування дозволяє людині або компанії, щоб застрахувати кількість транспортних засобів будь-яких категорій під одним політики.

Політика флоту страхування взагалі тільки забезпечує страхування ризиків дорозі. Ця політика може бути двох типів, а саме третя пожежа партії і злодійство і повним покриттям. Розбивка страхування, як правило, тільки додатково доступні в разі страховий поліс флоту.

Страхування автопарку

Премії страхового поліса автопарку буде залежати від

а) кількість автомобілів страхується
б) типи автомобілів
в) аварії звіти автомобілів.

Страхові компанії розрізняються за своїм визначенням “автопарк”, тобто деякі компанії будуть видавати поліс флоту страхування тільки за наявності двох і більше автомобілів у той час як інші можуть зажадати п’ять або більше автомобілів, щоб мати можливість видавати поліс флоту страхування. Таким чином, вони змінюються на мінімальну кількість автомобілів, які можна назвати як «Флот». Але, в даний час, більшість страхових компаній класифікувати групи з п’яти або більше автомобілів в якості автомобільного парку.

Страхові компанії зазвичай пропонують безкоштовні і додаткові продукти, коли страхування автопарку береться. Ці продукти можуть бути безкоштовними або може мати деякі незначні витрати додається.

Хоча, страхування автопарку може бути прийнята особа, яка володіє рядом автомобілів, то зазвичай приймаються компаніями, які володіють і використовують цілий ряд автомобілів для комерційних цілей.

Навіщо йти на страхування автопарку?

Страхування автопарку поставляється з величезним обсягом знижку, якщо ДТП кожного з транспортних засобів у флоті помітно. Ця знижка досить великий у порівнянні з тим, що можливо у випадку стандартного індивідуального страхування автомобіля. Люди збираються для страхування автомобілів флот може врятувати цілих шістдесят сім відсотків на їх страхування витрат.

Недоліком страхування автомобіля флоту

Найбільшим недоліком страхування автомобіля флоту в тому, що в разі аварії одного з автомобілів, премія усіх транспортних засобів, які охоплюються в рамках політики отримує постраждалих.

Як подолати цей недолік

Часто деякі транспортні засоби виявляються вельми чутливі до аварій. Якщо одна машина в парку виявляється невдачливий одного, краще застрахувати його за індивідуальним поліс страхування автомобіля і забезпечити залишилися автомобілів під страховий поліс автопарку. Це гарантує, що будь-які майбутні заявки на невдачливий автомобіль не збільшує премію флоту політики.

Сучасні страхові компанії, які спеціалізуються на страхуванні флоту вважають, що справа з флоту страхування це не тільки цитування премій. Вони також намагаються надавати допомогу з цілим флотом страхові послуги, що реально знизити витрати і ризики, пов’язані з утриманням автопарку.

Той, хто планує піти на політику флоту страхування для своїх транспортних засобів, повинен зробити ретельне дослідження природи покриття доступні додаткові послуги, що пропонуються, та премії в лапки, різними страховими компаніями, перш ніж, нарешті реєстрацію.