фермерів документального переміг кращу режисуру по хвилях

Ренді Райс, фермерів страхування освітніх програм Національний менеджер, і Ден Вінтер, директор Фермери аудіо-візуальних і спеціальних проектів, отримали кращу режисуру за його або її документального фільму по хвилях, Голоси з Азіатсько-Тихоокеанського співтовариства янкі. Честь була запропонована конкурсу Chashama кіно в Нью-Йорку. Цього року в конкурсі було подано багато ніж 2000 фільмів від режисерів у тридцяти двох країн. Кращий клас режисуру включає в себе варіанти, документальні фільми, анімацію, короткометражні та повнометражні фільми.

По хвилях архівів емоційне подорож Тихого-азіатських іммігрантів, які покинули свою батьківщину, щоб шукати янкі мрію. У фільмі деякі з провідних впливових фігур в країни Азіатсько-Тихоокеанського співтовариства янкі: міністр торгівлі Гері Лок, США конгресмен Майк Honda, НАСА Дім Трансфер астронавт Суніта Вільямс і відомий правозахисник Про Ангела.

По хвилях є одним з кількох академічних програмах DVD, що фермери агенти дають у коледжі безкоштовно. Крім демонстрації лідерства в громаді, агенти також в змозі використати програми розширити відносини з факультетами та сприяння фермерам бренду.

Кращий режисер премія є по хвилях “третю премію кінофестивалю цього року. Документальний додатково виграв Платиновий Remi на Worldfest конкурсу фільмів в Х’юстоні в квітні і гран фестиваль на кінофестивалі в Берклі минулого місяця в Берклі, штат Каліфорнія

Співзасновник Джон С. Тайлер одного разу сказав: «живий з нашого ціни не те, що у нас є тенденція мати серйозні проблеми самі, але те, що ми, як правило, в серйозних інші неприємності”. Фермери агентів, районні керівники і співробітники створити те, що ми, як правило, рішення сімейних фермерів, і як сім’я, ми, як правило to’re гордістю передати назад до наших громадах.

Для отримання додаткової ніж восьми десятиліть, фермерів служив американцям повернутися туди, де вони належать, коли життя дивовижних подій. У нас є тенденція, щоб наша подорож почалася в 1928 році, коли 2 чоловіків, які поділилися мрією забезпечення якості продукції страхування за доступною вартістю відкрив двері для фермерів Автомобільний Inter-Страхування Біржі в Лос-Анджелесі. У вісімдесят наступні роки, у нас є тенденція to’ve виросли і адаптовані для задоволення мінливих хоче американців – однак одне залишається постійним. У нас є тенденція мати непохитну прихильність дотриманню ідеалів з якого ми почали, надаючи в галузі продуктів і послуг для покупців, ми, як правило to’re честь служити.

Сьогодні фермери Страхування Група Компаній є третім за величиною страховика в країні кожен персональний особистий пасажирських автомобільних трас і власники страхування, і, об’єднавшись надає великий вибір альтернативних страхових і фінансових продуктів, послуг. Фермери працює в основному в 41 штатах по всій країні завдяки зусиллям приблизно 20 000 співробітників. Фермери ексклюзивні і незалежних агентів, поряд з Фермери працівники, несуть відповідальність за обслуговування додаткових ніж 15 мільйонів клієнтів.