факторів, які впливають на вашу ставки по страхуванню життя

Коли прийшов час, щоб думати про страхування життя є кілька речей, які ви хочете, щоб розглянути, перш ніж робити це. Є чинники, які безпосередньо управління, який може зменшити кількість ваших премій зі страхування життя.

Деякі з цих факторів включають:

* Якщо ви курите. Курці платять більш високу премію за страхування життя. Більшість компаній зі страхування життя скаже вам, що якщо людина є курцем вони повинні припинити курити на рік до подачі заявки на страхування життя. Для молодої пари мислення народження дитини це прекрасний час, щоб кинути палити. Це не тільки позитивно позначиться на здоров’ї їх нового дитини вона також має безпосередній вплив на їхнє життя ставки відрахувань до фонду. Якщо у вас вже є страхування життя і хочете, щоб знизити премії кинути палити, принаймні рік, а потім звернутися до страхового агента, щоб повідомити їх.
* Ваш вагу. Люди, які страждають ожирінням платити більш високу премію за страхування життя. Є багато проблем зі здоров’ям, пов’язаних з надмірною вагою. Це також було доведено, що люди, які ожирінням мають більш коротку тривалість життя, ніж ті, які підходять. Важливо, щоб схуднути з багатьох причин, що найбільш важливо для вашого здоров’я. Тому він повідомив, що ви говорите з вашим особистим лікарем про здоровий план втрати ваги або інші втрати ваги альтернатив, які мають право на вас. Якщо Ви вже застраховані і втратили значну кількість ваги вам слід звернутися до страхової компанії. Швидше за все, вони будуть просити у вас є медичне обстеження, щоб підтвердити зміни у вашому здоров’ї, перш ніж вони навіть розглянути питання про коригування ваших ставок.
* Ваша робота. Деякі види робіт, які вважаються високими ризиками і як такий тих осіб, буде платити більш високу премію, ніж той, хто працює в професії низький ризик. Якщо у вашому житті ситуація змінюється, і ви у шлюбі або стати батьками, ви можете розглянути питання про перехід професій через додатковою відповідальністю мати сім’ю.

Є чинники, які ви не можете контролювати який також може впливати на ваше життя ставки відрахувань до фонду:

* Ваш вік. Якщо ви купуєте страхування життя, коли ви молоді, ви будете платити більш низькі ставки, ніж якщо ви купуєте поліс страхування на випадок смерті, коли ви старше. Тому це гарна ідея, щоб розглянути страхування життя як тільки ви закінчили коледж і почав свій перший повний робочий день.
* Успадкував хворобу. Є багато хвороб, які передаються від одного покоління до іншого. Якщо у вас є медичне обстеження лікар попросить вас розкрити будь-яку схильних захворювань. Ви повинні розкрити це, тому що якщо ви цього не зробите, і він виявив, що ти знала до цього і не пропонуємо цю інформацію, ваша політика може бути визнана недійсною.

Якщо ви хочете мати деякий контроль над своїм життям страхових премій розглянути питання про зміну речей, які ви можете так, ви можете зменшити витрати.

Дізнайтеся більше на сайті освітнього центру страхування життя і отримати безкоштовну особисте життя страховий тариф порівняння