факторів, які впливають на ваше життя страхування цитатою

Страховий поліс угоди за участю страхової компанії та індивідуальний. Угода вимагає особа, яка купує це, платитимуть регулярно складають фірми в обмін на покриття і захист. У разі, якщо особа, яка купує політики вмирає, компанія буде платити певну суму для бенефіціарів. Ця політика має важливе значення для надання допомоги в захисті вашої сім’ї в зазнає фінансову напруженість.

Є два види полісів страхування життя ви можете придбати перспективу та страхування життя. Страхування є покриття протягом певного часу у вашому житті. У випадку, якщо ви помрете, коли страхова все ще в силі, ваш бенефіціарів зобов’язані скористатися гарантованого угоди політики. Загалом, термін страхування життя котирування Онтаріо догляду рейтингом цілому дешевше, ніж страхування життя котирування.

Термін страхування життя котирування Онтаріо визначається станом вашого здоров’я. Деякі з поширених захворювань, які впливають на ціни вашого котирування включають: коронарної артерії або хвороби серця, рак, гепатит, інсульт, діабет, емфізема легень, алкоголізм, цироз і зловживання психоактивними речовинами. Страховики також поцікавилася, чи використовуєте ви тютюн в будь-якому випадку. Якщо ви страждаєте від будь-якого з цих захворювань або ви зловживаєте будь шкідлива речовина, ви отримаєте більш високі котирування, ніж у людей, які страждають на наркотичну і хвороби безкоштовно.

Тривалість дії також впливають на котирування. Цитувати це загальна сума грошей, яку ви повинні заплатити за це свого часу політики зрілим. Якщо ви купуєте політики, яка буде охоплювати більш тривалий період, ваші страхові котирування тоді буде вище, ніж особа, яка купує більш короткий закрутилася. Однак, це також залежить іонний те, що доктор говорить про вас.

Ваша фінансова стабільність також визначає ваше життя страхування котирування Онтаріо. У випадку, якщо ви були оголошені банкрутами останнім часом, ваші котирування будуть розміщені вище, ніж у людини, який був у фінансовій кризі: або останнім часом і в минулому. Це тому, що ці особи розглядаються як фінансові ризики і, ймовірно, неплатежів і в майбутньому, що робить компанію понести великі втрати.

Популярність компанії ви [від покупки також буде впливати на ваше життя страхування котирування Онтаріо. Є кілька компаній, які були в страховому бізнесі надовго. Ці компанії були затверджені і акредитовані і, отже, швидкість їх котирування сильно. Клієнти як і раніше передавати в ці компанії, незважаючи на їх котирування бути високо оцінили. Гриби компаній є хороші пропозиції на низьких котирувань. Тим не менш, ви не впевнені в їх міцного на ринку надовго.

Вік людини, хоче застрахуватися визначити котирування теж. Молоді люди, які у віці до сорока буде дано зниженням котирувань, ніж люди старші цього віку. Це тому, що більш старшого віку вашої, тим більше ви уразливі для умов, які можуть призвести до смерті, як серцеві напади. Поява смерті робить страхова компанія несе відповідальність згідно з вашими витратами.

Страхування життя котирування Онтаріо буде визначатися ваших потреб родини. Чим вище сума, необхідна для підтримки вашої політики, тим вище вартість вашого лапки.