фактори, які можуть підвищити ставки страхування автомобіля

округа

Де ви живете, інший основний розгляду. Наприклад, люди, що живуть в міському районі знайдуть своє ставки страхування автомобіля буде набагато вище, ніж тих, хто живе в сільській місцевості. Це може бути різниця в більш ніж 230% – залежно від міста, і в якому районі в цьому місті ви живете. Більше трафіку приходить велика ймовірність потрапити в аварію.

Крадіжка і інший інтерес.

Політика

Сама політика, а те, що ви обираєте на шляху і варіанти покриття, також буде впливати на ціну вашого страхові платежі. Ви можете скоротити витрати на страхування автомобіля за рахунок збільшення франшизи, і, можливо, за рахунок усунення деяких з інших варіантів, ви, ймовірно, ніколи не буде використовувати. Переконайтеся, однак, що якщо ви збільшите франшиза, що ви можете собі це дозволити. Якби ви потрапили в аварію, необхідно буде заплатити франшизу перед страхувальником буде робити свою справу.

Ставши дорослими, ми розуміємо потребу в автомобілі, і, звичайно, ми повинні платити за це страхування автомобіля. Однак, коли наші діти отримати страховку вони часто в кінцевому підсумку платити набагато більше, ніж вони повинні, тому що компанії страхування автомобіля припустити, що в підлітковому віці вони отримуватимуть в масу неприємностей і викликає багато аварій.

Коли справа доходить до отримання страхування автомобіля для підлітків, ви дійсно хочете, щоб мати можливість зберегти стільки грошей, наскільки це можливо. Хоча багато людей, на жаль, не розуміють цього, є досить багато різних речей, які ви можете зробити для того, щоб знизити витрати на страхування автомобіля для підлітків, з яких будуть обговорюватися тут.

оплатити премію в повному обсязі

Один з кращих способів зменшити витрати на страхування автомобіля для підлітків, щоб переконатися, що ви платите ваші премії в повному обсязі, а не у вигляді щомісячних виплат, і це тому, що страховики зазвичай пропонують знижки на одноразову допомогу, в той час як вони, як правило, додати додаткову плату плату за розстрочку.

біля магазину

Ви завжди хочете, щоб переконатися, що ви ходите по магазинах навколо і порівняти і контраст між різними компаніями. Ви будете неймовірно здивовані тим, різниця в цінах від однієї компанії до іншої, і тому ви ніколи не повинні просто йти з першої компанії, що ви купуєте, тому що, якщо ви берете трохи часу, і по магазинах навколо ви можете знайти краще, спеціальні пропозиції з оренди Страхування для підлітків.

тримати очей на модифікації автомобіля

Ви хочете, щоб переконатися, що ви тримаєте модифікації автомобіля до мінімуму, так як вони призведуть до зростання цін від відновної вартості, і це особливо проблема з страхування автомобіля для підлітків, бо вони завжди хочуть отримати всі найгарячіші нові фантазії аксесуари та додаткові швидкі автомобілі.

Це самі основні способи скорочення витрат на страхування автомобіля для вашого підлітка, але є багато інших, наприклад, такі, як збільшення вашої політики надлишку, обмежують драйвери на політику тільки одним ім’ям інших, установка заходи безпеки, такі як тривога або іммобілайзер, паркування Вашого автомобіля в дорозі або в гаражі, коли це можливо, щоб зменшити ймовірність викрадення або пошкодження, а також з метою доїхати на машині кілька кілометрів, як можливо, тому що менша кількість миль, ви витратили дешевше ваша страховка буде.

Якщо ви тримаєте всі ці покажчики на увазі, те, коли приходить час, щоб отримати страхування автомобіля для власних підлітків, ви зможете заощадити багато грошей, то, що кожен батько може по-справжньому оцінити.