фактори, які впливатимуть на ваш автомобіль страхової премії

Багато факторів впливає на витрати ви будете платити за вашої страхової компанією. Кожен є статистично знайдений ризик для певних людей. Чим вище ризик, що відносяться до окремої, тим більше вони ймовірні, щоб повернутися для охоплення. Нижче ми представили кілька факторів ризику. Є також багато інших, як секс водія, пройдених миль протягом року, намір для використання автомобіля і т.д.

Вік. За статистикою, водії молодше 25 років здійснюється на велика ймовірність, що в аварії аварії, на відміну від тих, які старші. Ті, від 50 до 65 років, як правило, самий надійний запису.

Секс. Жінки, як правило, безпечні водії. Але, що мода змінюється більше жінок сісти за кермо.

Шлюбного статусу. Подружня окремих повернеться менше на одну людину зі схожою запису водіння.

Ви можете медитувати на ці фактори і визначити, що ви могли зробити, щоб змінити їх у вашому стані. Ви можете бути здатні економити на освітленні виявилося на ці населенні пункти:

Географія. Ваше житло робить різницю. Хто живе в регіонах з невеликим або без руху вірогідні менше платити за страхування, ніж ті, що перебуває в перенаселені міста. Деякі райони, а також мають велику швидкість автомобільних крадіжок, які можуть викликати велику премію.

Водіння злочину. Залучення до аварії або порушення водіння на Вашому звіті поставити вас на більш високий ризик аварій і, ймовірно, означає більшу вартість. Деякі провайдери страхування буде доплата за рекорд протягом п’яти років з моменту, коли стався нещасний випадок. Проте, пам’ятайте, як ваші покращує запис, ваша премія стане дешевше.

Тип носія. Недорогий автомобіль буде коштувати менше, щоб отримати його застрахувати.

Аварія костюми. Чисті, безаварійного водіння запису і буде тримати набагато краще для вас, ніж багато квитки або нещасних випадків.

Кредитний рейтинг. Багато страхових компаній перегляді отримання бідним, чи ні кредитної історії, як пропозиція-пов’язаних з найбільшим ризиком і тим самим, вимагаю, щоб ви більш високою ціною.

Зайнятість. Андеррайтерів були статистично розташований взаємозв’язок між вашою зайнятості і ризик. Наприклад, газету листоноша, швидше за все, більший ризик, ніж окремі банкіра зупинятися в їх столі протягом усього дня.

Освіта. Вища освіта, могли економити на вашій премії.

Милі в розрахунку на рік

Водійський стаж

Бізнес Зайнятість носія

Або ні, ви в даний час отримати страхування автомобіля і на якому рівні знаходяться ваші межі

Захистом від розкрадання передач

Кілька автомобілів и операторам

Таким чином, почати ходити по магазинах навколо і зіставлення ціни від різних страховиків. Багато провайдерів страхування зібралися в одному місці, щоб ви могли збирати їх одночасно. Знайдені кораблі свої витрати на своїх претензіях досвід, який зазвичай змінюються. Одна компанія може розглядати свій регіон як більший ризик, ніж інші могли. Ще один може вимагати більше через вашу зайнятості. Отже, зверніть увагу на пропозиції, щоб знайти дешеве страхування автомобілів, що дасть вам всі необхідні умови.