фактори, які будуть впливати на ваші страхові внески

Є багато факторів, що впливають на ваші премії, коли справа доходить до автострахування. І кожен фактор враховується статистика була підтримати його. Використовуючи ці чинники, які не виглядають очевидними для непрофесійного, авто страхові компанії можуть оцінити ризик, пов’язаний із закриттям конкретного драйвера і встановити їх премій залежно від ризику він або вона позах. Далі ви знайдете деякі з найбільш впливових чинників, які визначають ваші ставки. Тому переконайтеся, що ви знаєте, що дійсно важливо:

вік

Вік є одним з найбільш важливих факторів, коли мова заходить про автострахування. Статистично водіїв молодше 25 років найризикованіші власників автомобілів, у той час як люди у віці від 50 до 65 років мають найнижчий рівень претензій.

підлога

Жінки вважаються більш безпечними, водії, ніж чоловіки в цілому, проте це й тому, що там менше жінок-водіїв на дорозі.

Сімейний стан

Одружені осіб, зазвичай мають тенденцію брати менший ризик, ніж окремі драйвери будучи за кермом.

географія

Місцем проживання також відіграє дуже важливу роль у вашому премії. Якщо ви живете в міській місцевості з інтенсивним рухом, високі темпи викрадення автомобілів і дорогих ремонтних майстерень то ваша премія буде вище, ніж для водіїв, що живуть у менш населених районах.

Водіння запису

Очищувач запису водіння, тим краще. Кожен талон, порушення правил дорожнього руху або нещасного випадку у вашій запис буде відображати у вашій премії, як вони отримають більше. Навіть якщо у Вас був свій аварії кілька років тому він все ще може впливати на ваш курс.

Марку і модель автомобіля

Ви водите автомобіль також відіграє важливу роль у визначенні ваші ставки. Залежно від своєї функції безпеки, топи швидкість, потужність двигуна, крадіжки ставки і витрати на ремонт Вашого автомобіля страхова компанія буде стягувати плату з відповідними преміями. Як правило, дорожчий і потужний автомобіль вашої, тим більше вам доведеться платити за страхування автомобіля.

Кредитний рейтинг

Велика частина страхових компаній звернути увагу на кредитний рейтинг водія при розрахунку премій. Відомо, що клієнти з поганою рахунок кредиту, як правило, подавати позови частіше, ніж водії з гарним бали. Так що якщо ваш кредитний звіт не такий чистий, як ви хотіли б, щоб це було, страхові тарифи можуть бути вище, ніж очікувалося.

Рід занять освіти

Ваш рівень освіти та роботи, яку ви робите, буде також впливати на ваші премії. Було статистично доведено, ніж клієнти з вищою освітою і більш якісних робочих місць, менш імовірно, в кінцевому підсумку в результаті нещасного випадку, ніж неосвічені або безробітних.

Щорічно пробіг

Кількість миль, ви їдете в рік може також визначити ваші ставки. Якщо ви їдете менше, то ви, як правило, мають більш низький ризик потрапити в аварію, і це буде взято до уваги при розрахунку ставок. І, відповідно, якщо ви їздите багато Ваші премії може отримати більш високий.

Тепер ви знаєте, основні фактори, що визначають ваші ставки страхування автомобіля буде простіше для вас, щоб знайти політику ви будете задоволені. Майте на увазі, що вага кожного фактора відрізняється від компанії до компанії, і ви можете використовувати його в своїх інтересах, коли по магазинах навколо для страхування автомобілів.