фактори, що впливають на Ваш автомобіль страхової премії і як знизити його

Є багато факторів, які впливають на ваш автомобіль страхової премії. Кожен є статистично обгрунтованим ризиком для конкретного населення. Чим вище ризик, пов’язаний з людиною, тим більше він або вона, швидше за все, платити за охоплення. Ми зупинився на деяких з факторів ризику нижче, але є і багато інших, в тому числі Пол водія, пройдених миль на рік, мета використання транспортного засобу (по дорозі на роботу, використовуючи для роботи, відпочинку тільки), і т.д.
Фактори ви не можете легко змінити, які впливають на ставки страхування автомобіля:

Ваш вік

За статистикою, водії у віці до 25 мають більш високий ризик того, що в аварії, ніж ті, кому за 25 років. Драйвера у віці від 50 до 65 років, як правило, найбезпечнішим запису.

Стать

Жінки є статистично безпечні водії (вибачте, хлопці).

ваше сімейне становище

Одружений людина буде платити менше, ніж однієї людини з ідентичною запису водіння.

Факторів, які ви можете змінити, які впливають на ставки страхування автомобіля

Ваше місце розташування

Де ви живете і працюєте робить різницю. Людей, що живуть у певних областях з невеликим або без руху, швидше за все, менше витрачати на страхування, ніж люди, що живуть в перенаселених містах або передмістях, тому що райони з великим рухом схильні бачити більше нещасних випадків. Деякі райони також мають більш високий рівень крадіжок транспортних засобів, що може привести до більш високою премією.

отримати безкоштовні котирування зараз!

ануїтету страхування автомобілів групи інвалідності здоров’я домовласників страхування індивідуального страхування життя здоров’я довгострокового догляду орендарів страхування

водійські порушення

Дорожньо-транспортних пригод або переміщення порушень на запис (штрафів за перевищення швидкості, дви, небезпечне водіння і т.д.) поставлять вас на більш високий ризик аварій і, швидше за все, означає більш високу премію. Деякі страхові компанії карати вас за ваші записи протягом цілих п’яти років з моменту, коли стався інцидент. Однак, майте на увазі, тому що поліпшує свій рекорд, ваша премія буде отримати більш низькі.

типу транспортного засобу

Дешевий автомобіль буде коштувати менше, ніж, щоб гарантувати, що символ статусу позашляховика сидить на 24 “колісні диски.

Вашої події

Картку водія, який чистим і вільним від нещасних випадків проведе тариф краще для вас, ніж багато квитків та / або нещасні випадки.

Ваша кредитна історія

Багато страхових компаній переглянути з поганою, або навіть без кредитної історії, як наводить високому ризику і, таким чином, стягувати вищу премію.

Ваша професія

Страховики статистично виявили кореляцію між окупацією і ризик пред’явлення претензій. Наприклад, людина, доставка газет, швидше за все, більш високий ризик, ніж особистого банкіра сидячи за своїм столом весь день.
Інші фактори, які допомагають визначити страхування автомобіля:

Водіння відстань до роботи

. Пройденого миль щорічно
. Років водійського стажу
. Швидше чи ні ви взяли курси безпечного водіння
. Бізнес використання транспортного засобу
. Або ні, у Вас вже є страхування автомобіля
. Захисту від крадіжки пристрою (часто призводить до знижок)
. Кілька автомобілів та водіїв (ще одна можливість для знижок)
. Що я можу зробити прямо зараз, щоб переконатися, що у мене є страхування автомобіля низьку премію?

Навколо магазину й порівняти котирування страхування автомобіля страхування від різних страховиків. Вони засновують свої премії на своїх претензіях досвідом, що, природно, відрізняються. Одна компанія може побачити ваш області, як високий ризик, ніж інші можуть. Інший може стягувати більше, тому що про вашу професію. Покупки в HometownQuotes.Com робить його легше, тому що ви можете швидко побачити кілька компаній і їх ставки для вашої конкретної ситуації.

Куди мені звернутися для лапках?

Одна зупинка може піклуватися про нього все. До нашого страхування автомобіля цитати заявку де ви можете отримати декілька цитат, вибрати кращу ціну, а потім придбати. Вивалявся негайно он-лайн або по телефону. Це справді найкращий спосіб для покупки для страхування автомобілів.