фактори, що впливають на Ваш автомобіль страхової премії

Кожен хоче, щоб менше платити за їх страхування особливо тому, що страхування є образа покупки. Ми не хочемо, страхування, але нам обов’язково потрібно так що давайте подивимося на деякі чинники, які впливають на наш автомобіль страхової премії та визначення шляхів зниження його. Є два типи факторів, які ми може змінитися і ті, які ми не можемо.

фактори ми не можемо змінити

Вік є важливим фактором у визначенні премій страхування автотранспортних засобів. За статистикою молоді водії несуть більш високий ризик наявності дорожньо-транспортних пригод, ніж їхні старші колеги. Навіть якщо ви зрілим молодим людиною ви все одно будете згруповані разом з гарячою і безтурботним молоді і, отже, платити більш високі страхові внески.

За статистикою жінки більш низького ризику, ніж чоловіки, коли мова заходить про автомобілі. Даніка Патрік може бути винятком, але більшість жінок не відчувають потребу в швидкості і, таким чином, менш імовірно, нещасні випадки і викликають менше пошкоджень, коли вони знаходяться в аваріях.

Якщо ви перебуваєте в шлюбі, ви статистично вважається більш низький ризик страховими компаніями. Не багато людей змінити свій сімейний стан тільки, щоб отримати дешевий страхування, тому ми змішали з цим фактори ви не можете змінити.

факторів ми можемо змінити

Де ви живете, головним чинником у визначенні страхової премії. Цей фактор впливає як на ймовірність того, ваш автомобіль вкрадений і ймовірність наявності аварій. Міські райони високого рівня злочинності та руху небезпечні для вашого улюбленого автомобіля. Передмістях і сільських районах набагато безпечніше, так що ви будете платити менше на страхування автотранспортних засобів, якщо ви живете в цих областях. Страхові компанії зібрали так багато докладні статистичні дані про крадіжку і аварії місцях, що переміщення в одному кварталі може знизити страхові внески різко.

Ваш автомобіль сам по собі є головним чинником у визначенні премій. Він дорожчий, тим більше ви будете платити. Чим могутніше це, тим більше ви будете платити. Чим більше функцій безпеки він, тим менше ви будете платити. Об’єм двигуна, пристрої стеження, подушки безпеки і навіть кольору є факторами, які впливають на вашу премій. Перед тим, як купити новий автомобіль, перевірте зі страховим брокером, скільки автомобіль буде коштувати застрахувати і коригувати свій вибір, грунтуючись на зворотному зв’язку, яку ви отримуєте.

Водіння порушень і аварій історії використовуються страховиками, щоб визначити, наскільки добре ви водій. Якщо ви часто отримуєте перевищення швидкості штрафи або були заарештовані за водіння під впливом алкоголю то доведеться заплатити майже в три рази більше для Вашого автомобіля страхування, ніж інші водії.

Ви перевищено вашої кредитної картки і не сплатили свої рахунки? Якщо у вас поганий кредитний рейтинг, то ви будете в кінцевому підсумку платити більше на страхові внески. Ви, напевно, цікаво, як ваш кредитний рейтинг має ніякого впливу на ризик ви в аварію або мають ваш автомобіль вкрадений. Відповідь на це питання не так багато, але воно свідчить про те, щоб страхові компанії як ймовірно, що ви не платите премії або скасувати вашу політику. Страхові компанії витрачають багато грошей на рекламу і управління таким чином, вони хочуть, щоб переконатися, що їхні клієнти залишаються з ними, як тільки вони вивезли політики.

Якщо ви шукаєте більш дешевий страхування, подивитися, якщо ви можете зробити щось про фактори, які знаходяться під вашим контролем і не підкреслити про ті, які такими не є.