фактори слід враховувати при покупці страховки домовласників

При покупці будинку, ваш розум, ймовірно, заповнені з деталями іпотеці і в русі. Які домовласників страхування ви, Aore отримання може бути останнім, що в тебе на умі, але тут, AOS, чому він не повинен, АОТ бути. Види і обсяги охоплення значно відрізнятися від політики до політики і компанії до компанії. Уявіть собі, як відчайдушно ви були б у разі повної втрати вашого будинку, і ви можете почати розуміти, як важливий цей вибір є. Ви ніколи не повинні випустити з уваги той факт, що це ваше рішення, і має важливе значення для захисту вашого актив номер один.

Ви повинні знати, як компанія домовласників страхування буде визначати вартість вашого будинку, що покриває у тому числі майна в будинку, і рівень страхуванні відповідальності за шкоду, заподіяну випадково вашого будинку або хтось ще, AOS власності. Скільки це буде коштувати, щоб замінити ваші речі, утримуються в домашніх умовах? Ці та інші питання повинні бути в центрі уваги при виборі політики страхування житла.

Компанія домовласників страхування може визначити вартість вашого будинку декількома способами. Будьте впевнені, ви знаєте, які методи вони будуть використовувати і як це може вплинути на суму, яку ви отримаєте в разі повної втрати. Варто вашого будинку може бути виражена і як вартість заміщення і фактичної вартості готівкою. Відновлювальна вартість виражає рахунок відновити або купити зіставні вироби для дому та співставні з тими, які були втрачені. Реальна вартість виражає те, що вдома і самих виробів стоять. Це більше, потенційно проблемних елементів, таких як одяг, як одяг може втратити майже 100% своєї вартості відразу після покупки.

Друге міркування пов’язане з чи страховик планує цінність Вашого будинку під час політики або в момент втрати. Ви повинні розглянути це ретельно, так як оцінка будинку сильно варіюється від регіону до регіону, з року в рік. Ви також хочете, щоб розглянути, як довго ви плануєте жити в будинку і утримуйте політики. Якщо ви очікуєте, що ваш будинок, AOS цінності, щоб залишитися приблизно на тому ж рівні або спуститися, перш ніж вийти або змінити свій охоплення, ви, Äôll хочете, щоб ваші покриття на основі вартості на момент політики. Якщо ви очікуєте, що значенням швидко збільшуватися і залишається високим, поки ви не виїдете або реструктуризації вашого покриття, то оцінка на момент втрати вам підійде краще. Ваш страховик може або не може запропонувати більше одного варіанту для оцінки вашого будинку, але ви можете робити покупки навколо і знайти страховика, який буде значення, використовуючи метод, який ви бажаєте.

Вам потрібен розширений охоплення? Ви повинні знати, скільки охоплення вашої основної домовласників страхування включає в себе елементів у вашому домі. Якщо у вас є прикраси, дорогу електроніку, срібла або інших речей, що представляють велику цінність, запитайте себе, якщо ваша страховка буде замінити ці предмети, а також всі інші речі. Якщо ні, то може бути, варто придбати розширений охоплення, щоб покрити найцінніші речі.

Скільки має бути виділено для випадкового пошкодження вашого будинку або комусь ще, AOS готелю? Ваш страховий агент може дати вам деяке уявлення, але в кінцевому підсумку вибір залишається за вами. Це одне з найбільш випускати з уваги, але не менш важливо, частина страховий поліс домовласників.

Ви можете обговорити ваші варіанти з вашої страховий агент, спеціаліст з фінансового планування, і навіть друзів і сім’ї, але будьте впевнені, зрештою, що ви, Aore прийнятті рішення, що краще для вас. Це ваш будинок, зрештою, і страхування житла пропонує Вам душевний спокій, ви повинні вимагати при прийнятті таких великих інвестицій.