фактори необхідно враховувати при виборі між ОПЗ і ППО плани охорони здоров’я

Зіткнувшись з постійно зростаючим медичні витрати, вибираючи кращий план здоров’я для вас і вашої сім’ї вимагає прийняття обгрунтованих рішень з вашого боку. Існують дві основні форми роботодавця підтримку планів охорони здоров’я: HMO і ПФО. Обидва вони мають свої переваги і недоліки, які ви повинні знати для того, щоб мати можливість прийняти оптимальне рішення можливо.

Сім’я без плану медичного обслуговування отримують набагато менше профілактичної охорони здоров’я, і ​​дуже часто, вони не діагноз захворювання, поки не досягне пізніше, менш піддаються лікуванню стадіях. Проблема посилюється тим, осіб без медичного страхування, навіть після встановлення діагнозу, лікування отримують менше. Дослідження показали, що близько 18 тисяч чоловік щорічно вмирають від недостатнього медичного обслуговування. Дослідження також показують, що люди, не маючи плану медико-санітарної допомоги, госпіталізуються 30-50% частіше, для уникнути умов. При середній візиту швидкої допомоги вартістю $ 3300, інвестиції в медичну страховку явно варто.

керованих медичних пільг

Керовані плани охорони здоров’я скоротити медичні витрати абітурієнтів, що дозволяє їм отримувати медичну допомогу, що вони не могли б бути в змозі дозволити собі без медичного плану. Медичні страхові компанії розвивати контракти з постачальниками медичних послуг, обіцяючи представити конкретні лікарі і лікарні з більш бізнес через свою медичну страховку. У свою чергу, лікарі і лікарні погодилися надати ці послуги за нижчою ціною.

ОПЗ і ОПП обидва керованих планів охорони здоров’я, які знижують вартість лікування шляхом об’єднання вкладів абітурієнтів та отримання вигоди від масштабу. Є й інші механізми медичного плану введені в дію для зниження витрат на медичне обслуговування, заохочуючи такі стимули, як профілактичний догляд, дотримання обмежень на охоплення і більш активного обміну вартість бенефіціаром. Кожен план охорони здоров’я має свої переваги і недоліки, які повинні бути розглянуті. Існують значні ціни, сервіс і гнучкість відмінності між цими двома видами медичної плани. Який би план медичного виборі, ви зможете отримати більш детальну медичну допомогу за набагато менші гроші, ніж якщо б у вас не було ніякої страховки взагалі.

ОПЗ недорогий варіант

ОПЗ або Організації підтримки здоров’я, є плани в галузі охорони здоров’я характеризується як кооперативи лікарів, лікарень та інших медичних працівників. ОПЗ, таких як Kaiser Permanente Етна і є найдешевшим і найбільш обмежувальні план охорони здоров’я. Під політикою ОПЗ, медичних страхових компаній погодилися надати свої послуги за фіксованими цінами і доплати, як правило, дуже низька. Оскільки медичні працівники отримують менше грошей за свої послуги, вони, як правило, щоб побачити, як багато пацієнтів, як це можливо.

Є багато правил, що охоплюють HMO план медичного обслуговування, найбільш важливим з яких є вимога, що Ваш лікар бути членом ОПЗ. Якщо вам потрібно звернутися до фахівця, ви повинні побачити ваш лікар первинної напрямок. ОПЗ зосередитися насамперед на профілактичні медичні послуги, такі як щеплення і огляди. ОПЗ лікарям виплачується в розрахунку на відвідування офісу.

ОПП коштувати дорожче і забезпечують більш

ОПП або Переважний постачальників організацій, є охорона здоров’я плани, які мають договори зі страховими компаніями, щоб зменшити витрати на медичне обслуговування абітурієнтів. ОПП, як Blue Cross Blue Shield коштують дорожче, ніж ОПЗ, але у вас є набагато більше свободи в тому, хто ви бачите. Спрямування не потрібні звернутися до фахівця, але ваш план медичного зажадає, щоб ви платити більше, щоб звернутися до лікаря, який не є членом медичного плану РРО.

Поступивши на РРО надає вам більший контроль над вашим плану охорони здоров’я, а також більшої автономії. На відміну від ОПЗ, відвідувань швидкої допомоги, як правило, підпадають під PPO планів медичного. РРО лікарів виплачуються фіксатор основі, тим самим надаючи їм ніякого стимулу необхідності продовжити лікування.

Одним з аспектів плану організованого медичного обслуговування є те, що лікування відгуки страховик. У деяких випадках, це може усунути непотрібні процедури і перезаряду, тим самим заощаджуючи страховика та абітурієнтів час і гроші. Який би покриття ви оберете, ви забезпечите вашої родини, що мають доступ до переваги регулярних, профілактичне обслуговування та ранньої діагностики більш серйозних умовах, що підвищує ймовірність відновлення. Харчуйтеся правильно, хорошу фізичну форму, і поступити в плані охорони здоров’я!