факти страхування життя

страхування життя

Страхування життя є великим для осіб, які мають сім’ї, утриманців і заробити якомога більше доходу, щоб утримувати свою сім’ю. Життя непередбачуване, і важливо, щоб забезпечити свою сім’ю і близьких піклуються фінансову підтримку у разі, якщо щось трапиться з вами.

При покупці страхування життя, пошук в Інтернеті і використання ресурсів Інтернету є відмінним способом, щоб навчити себе по страхуванню життя основи, магазину й порівняти котирування на кращий поліс страхування життя для вас. Існують три різних типи полісів страхування життя – універсальне страхування життя, страхування на випадок смерті і терміну страхування життя.

* Універсальне страхування життя – страхування життя поєднується з економією. Страховики можуть мати переваги терміну страхування життя і об’єднати, що з податків відкладено інтерес накопичення ощадний рахунок. Іноді ви можете навіть не доведеться платити страхові внески протягом всієї політики. Якщо ваші гроші, щоб заплатити на користь смерті та інших витрат накопичується в відкладені податкові заощадження частина вашої політики, то премії не може вимагатися, щоб зберегти політику в силі.

* Всі страхування життя – така політика буде охоплювати вас за все ваше життя. Ваша вигода смерті та премії в цілому залишаються колишніми. Страхування життя в цілому також будує грошову вартість, яка може дозволити вам отримати дохід на частину вашої премії, що страхова компанія інвестує. Ваш грошовий значення податків відкладено, поки ви не знімати його, і ви також можете отримати позику під заставу цих грошей.

* Термін страхування життя – це вид страхування життя є низька вартість і відмінно підходить для молодих здорових людей, які здорові і, можливо, не в змозі дозволити собі готівкові вартості премій зі страхування життя і хочемо, щоб їх утриманців піклуються в разі смерті . Ваша політика буде охоплювати заздалегідь визначеного “термін”, які, як правило, один, п’ять або десять років. Ваш платіж премій і допомог у разі смерті тільки протягом цього строку. Після закінчення терміну ви маєте можливість продовжувати охоплення і є можливість конвертувати в готівку вартість поліса страхування життя.

Універсальне страхування життя

Універсальне страхування життя поєднує в собі дешеві термін страхування життя з податків відкладено інтерес накопичення ощадний рахунок. Цей план страхування життя надає страховикам втрати годувальника, а також про включення економії здібностей.

з нагоди втрати годувальника

Ви, як правило, два варіанти, коли наладку ваш універсальний поліса страхування життя. Один з варіантів буде сплатити втрати годувальника з вашої політики накопиченої грошової вартості. Ця політика коштує менше премій, але це може зайняти деякий час, щоб створити достатню вигоду. Іншим варіантом буде платити вам номіналу, що ви згодні в договорі плюс ваші накопичені грошові значення. Ця опція коштує більше премій, але ви гарантовано не менше певної кількості грошей у вашому нагоди втрати годувальника. Більшість компаній зі страхування життя можна налаштувати політику так, у вас буде не покадрового гарантії до тих пір, як ви оплатите мінімальний призначених премії. Політика може залишатися в силі до 100 років і вище. Універсальна Життя надає вам гнучкість для налаштування вашого втрати годувальника відповідно до ваших потреб дозволяє платити менше або більше в залежності від кількості ваших фінансів.

інвестування

Універсальне страхування життя також відомий як “гнучкий регульований Premium страхування життя”, і отримує цей термін, тому що це свого роду гнучкий варіант цілому по страхуванню життя. Ваша страхова компанія візьме частину ваших премій та інвестувати їх в облігації, іпотечні кредити і фонди грошового ринку. Ви отримуєте віддачу від інвестицій, сказав зараховуються на вашу політику податків відкладено. Ви зазвичай отримуєте гарантовану мінімальну процентну ставку, яка не залежить від ефективність ваших інвестицій так що ви завжди будете отримувати певну віддачу мінімуму на ваші гроші. Коли ваші інвестиції робити добре, зазвичай страхова компанія збільшить процентну ставку повернення.

страхування на випадок смерті

Всього полісів страхування життя охоплювати вас на все життя. Взагалі вашу користь смерті та премії завжди залишатиметься тією ж. Страхування життя в цілому будується грошової вартості яке податків відкладено, поки ви не вирішите відмовитися від нього або закласти її.

Існують різні типи дешевого цілому по страхуванню життя. До них відносяться традиційні, чутливі до відсоткових ставок і одну премію полісів страхування життя.

* Традиційний цілому по страхуванню життя – ця політика дає гарантований мінімального рівня прибутковості на вашому сегменті вартість.

* Чутливі до процентних ставок цілому по страхуванню життя – забезпечує змінну швидкість на вашій грошової вартості частина, яка порівнянна з іпотека з плаваючою ставкою. Це дає вам гнучкість вашого дешевого цілому поліс страхування життя, такі як збільшення ваші втрати годувальника без збільшення премії залежно від економіки.

* Один-преміум цілому по страхуванню життя – це дуже зручно для людей, які мають великий сумою грошей, які хотіли б купити їх політики фронт. Цей дешевий цілому поліс страхування життя також нараховує податків відкладено грошової вартості.

Одна з особливостей, які роблять цілому по страхуванню життя популярний, що частина вашої премії гроші йдуть на вашому грошової вартості, які можуть погасити всю політику через кілька років. Іншою перевагою є те, якщо ви не внести зміни у ваш дешеву цілому поліс страхування життя, ви будете покриті за життя без майбутнього медичних оглядів.

терміну страхування життя

Термін страхування життя відмінно підходить для тих людей, які хочуть захистити свою сім’ю в разі їх смерті. Термін страхування життя часто називають «чистий страхового захисту”, тому що немає ніякої грошової цінності, як страхування на випадок смерті або універсального страхування життя. Термін страхування життя також закінчується в певний час або після певної кількості років або при досягненні певного віку.

Медичне обстеження, швидше за все, потрібно, якщо ви купуєте дешеві термін страхування життя. Більшість іспити охоплюють зріст, вага та історії хвороби. Іноді результати тестування можуть перешкоджати вашої здатності отримати схваленим для терміну страхування життя або це може потенційно збільшити ваші ставки, але якщо ви здорові, ви повинні бути добре.