факти страхування автомобіля

У прийнятті рішення для страхування авто або автомобіля не є легким завданням у Сполучених Штатах. Не тільки розуміння декількох факторів може змінити грошей ви витрачаєте в покупці автомобіля, але і допомагає отримати кращі котирування і цінність за ваші гроші. Розуміння страхування автомобіля може бути іноді дуже складно і абсолютно заплутаною і, що іноді дозволяє приймати рішення, де ви в кінцевому підсумку витрачають більше грошей, і, як правило страхування ви купуєте насправді не задовольняє вашим потребам.

Саме тому тут ми постаралися спростити загальні факти страхування для вас, так що ви можете розвинути хороше розуміння цієї жахливої, але компульсивний тему тобто страхування автомобіля. Ось деякі дуже важливі факти, які ви завжди повинні враховувати, перш ніж купувати страхування автомобіля.

Необхідного страхового важливо
Як правило, половина страхування покриває відповідальність фактор, який залежить від того, як ви збираєтеся використовувати транспортний засіб. Сума, яку ви платите зменшується в разі напр. Якщо ви комутуючих для дому в офіс і навпаки для роботи, а також, якщо записи водіння чистий без штрафу за перевищення швидкості. Якщо ваша картка водія не чисті, ви в кінцевому підсумку платити більше грошей в якості страхової премії. Друга половина страхової премії покриває пошкодження або втрату вашого автомобіля поряд з повною і зіткнення охоплення.

Покупки навколо платить
Магазин для страхування оголошення завжди отримують більше, ніж нічого цитати. Є насправді сотні компаній, що конкурують за страховий бізнес від вас, і в багатьох випадках ви можете заощадити сотні доларів через кілька цитат. Так, по магазинах навколо для лапках.

Дізнайтеся страхування знижки
Багато компаній в цілому пропозиція знижки для клієнтів. Ви можете скористатися знижкою, якщо ви купуєте більше одного страхового поліса саме. Авто-і страхування житла. Ви також можете отримати знижку на такі фактори, як подушки безпеки, антиблокувальна система гальм, денні ходові вогні і протиугінних пристроїв.

Розглянемо більш високі франшизи
Ви можете знизити страхові рахунки за рахунок збільшення вашої франшизи, але перед цим переконайтеся, що ви можете платити більш високі франшизи, якщо ви подаєте позов.

Укладання покриття в той час як ви подали страхового відшкодування
Укладання страховки або застраховано недостатньо автомобіліста охоплення означає, що ви можете зібрати з більш ніж одного з ваших авто страхові поліси. Більшість держав заборонити цю практику, але є близько 19 держав, які або дозволяють укладання або не вирішення питання або через законодавство або судові розгляди. Не забудьте перевірити ваше авто страховий договір, щоб побачити, якщо це дозволено. Напевно, ви, ймовірно, платити більш високу страхову премію, якщо ви складені охоплення.

Автомобіль дає вам переваги
Страховики залежать від моделі автомобіля, який ви купуєте, його прейскурантної ціни, особливості, які можуть знизити експлуатаційні або аварії або крадіжки. Так зверніться до страховика в той час як Ви завершите, який автомобіль купити.

повідомити страховика зміни
Якщо ви хочете припинити дію страхового покриття повідомити страховика про те ж. У багатьох штатах ви отримаєте штраф за кількість днів, ви йдете незастрахованих повідомити вашу компанію зміни у письмовій формі або по телефону, припинити дію страхового та змінити компанію після цього.

Перейти з вашим бюджетом
Це завжди рекомендується суворо слідувати вашим бюджетом і вибрати платіж, який вписується в ваш бюджет. Ви можете отримати щомісячно, щоквартально, раз на півроку або щорічно режиму платежів і вибрати, який підходить вашій кишені.