факти про рейтинги автострахування в Каліфорнії

Рейтинги Авто страхування, як правило, засновані на наступних п’яти аспектах суті. Ці фактори визначають цінність страхової компанії в цілому. Відповідні очки, набрані різними страховими компаніями в кожній з п’яти категорій, згаданих нижче відображаються в графічних діаграм у відповідних веб-сайтів для полегшення аналізу. Споживачі могли б зробити свої кращі вибори миттєво, спостерігаючи кількість балів, набраних за різними постачальникам страхування від кожного аспекту.

Абсолютна відповідність першого визначник рейтинг термінології страхування автомобілів. Клієнтів, які вже існуючих клієнтів для конкретного постачальника страхування звертаються за рівень їх задоволеності з провайдером. Результати опитування взяті з більшості поточних власників політики конкретного постачальника вводяться в даній категорії присудити відповідну відповідних пунктів.

Наявність постачальника є другим основним фактором, що визначає. Доступність означає, що готова нахилу показано постачальником в прояві уваги потребам клієнтів у разі неясностей і роз’яснення виникаючих. Аспект обслуговування клієнтів входить в картину тут. Або за телефоном або через Інтернет, з якою готовністю зворотного зв’язку від провайдера доступні, щоб розібратися в питаннях споживачів є життєво важливою необхідністю. Більшість провайдерів за замовчуванням в цьому випадку. Обслуговуючий персонал, як правило, виявляються невловимими спільного в разі ускладнень.

Страхування є торгівля, де кілька видів споживчих випадки зустрічаються дюйма специфічні проблеми виникають і немає жорстких правил, доступна і надруковані в папір, перш ніж руки розгляді кожної можливої ​​відбувається до уваги. У такому випадку тільки узагальнені припущення на користь постачальника він приймається під кроком службою персоналу. Це ображає споживачів, а також стає неминучим для них до цих пір продовжують свою політику з скаргами. Такі випадки зведе до мінімуму рейтинг постачальника під цю категорію.

Страховий поліс

Охоплено в політиці пропонується і пов’язані з цим вигоди порівняно з аналогічним постачальників тих же умовах кровно ретельно під цю категорію. Досить величину забезпечення, наданого за доступними витрати, пов’язані з політикою, є плюсом для постачальника для забезпечення більш високого рангу в цю категорію. Умови прийняття в договорі страховий поліс із споживачами також відіграють важливу роль, щоб грати. Взагалі майже всі провайдери б ці умови були досить схожі один на одного в значній мірі. Це засновано на фундаментальних законах страхування, який вводиться в дію відповідно з місцевою урядової політики.

Грошові перекази

Коштів, що надаються страховою компанією таким чином, щоб споживачі завдання оплачувати рахунки, пов’язані з їх страхових полісів є важливим аспектом для розгляду. Наявність онлайн об’єктів стає обов’язковою вимогою звання кращого в цій категорії.

Останнє, але не менш рейтингу автострахування в чому залежить від політики витрат. Низька вартість Автострахування продовжений з максимальною безпекою отримує більш високий рейтинг автострахування в усі часи.