факти про підліткової Автострахування драйверів

Це більш дорого, щоб забезпечити молодим водіям, чим більш зрілі, але Є способи, щоб зберегти витрати нижче, ніж вони могли б бути. Молоді люди можуть їздити в зрілому моди і уникнути аварій. Вони також можуть уникати водіння певних типах автомобілів. Вони можуть також переконатися, що вони мають право на всі знижки доступні для них.

Ви будете платити більше за страхування автомобіля для молодого водія. Гола правда в тому, що менш досвідчені водії мають більше аварій, ніж літніх водіїв. Це обходиться страхової компанії більше грошей, і ця вартість перекладається на політику компанії власникам.

Ви можете зменшити фактори ризику, пов’язані з молодих водіїв і знизити витрати. Це може допомогти вам у двох важливих напрямках. Ви можете знизити витрати. Ви можете знизити ймовірність того, що ваш молодий водій потрапить в аварію. Це може бути набагато важливіше, ніж будь-яка економія у вас можуть виникнути.

Найважливіший фактор, який знаходиться під управлінням молодого водія свого водіння запису. Як уникнути аварій квитків і вкрай важливо, якщо ви хочете знизити витрати. Водіння розумніші може тримати смішно швидкість авто страхування від йти ще вище.

Деякі автомобілі можуть коштувати більше, щоб застрахувати. Висока продуктивність автомобілів можете додати в свій страхової вартості автомобіля, тому що вони спокушають водіям їздити швидше і небезпечніше.

Вартість автомобіля буде тільки на збільшення вартості страхування, якщо політика має зіткнення і всеосяжний охоплення. Це покриття може оплатити ваше тіло магазині, якщо ваш автомобіль в аварії. Так як ця частина вашої політики платить вам, а не інші сторони, він не є обов’язковим, якщо ваш автомобіль не має кредиту або оренди на ньому.

Якщо ви є власником автомобіля вільно і ясно, що ви можете зменшити ваші витрати на фізичних ушкоджень. Ви можете придбати автомобіль, який коштує менше, щоб відремонтувати або замінити. Ви можете підняти ваш франшиз. Ви можете відмовитися від зіткнення і, крім зіткнення охоплення всі разом.

Підлітків водіїв можуть претендувати на два важливих знижки зазвичай не доступні для більш досвідчених водіїв. Гарні знижки студент може заощадити вам 10% від вартості страхування підліткового водія. Сертифікат Drivers Ed знижка може заощадити додатково 10%.

Досвідчені водії, як правило, мають картку водія, що є кращим суддею їх здатність керувати автомобілем, ніж, наскільки гарні вони були, як студенти. Тим не менш, з підлітковою водій перевізник повинен робити припущення за допомогою інших чинників, крім водіння запису, так як історія водіння або обмежені або зовсім відсутні.

Підлітків водіїв може претендувати на хорошу знижку студентом і отримати більш низьку вартість. Студенти, які отримують вищі оцінки, як правило, розумніші водіїв також. Страхові компанії, як правило, надають знижки для молодих водіїв, які мають більш високі оцінки. Підтримання середньому B може заощадити сотні доларів кожен рік протягом декількох років.

Інший зниження ставки, що молоді водії можуть претендувати на це рушійна освіти знижкою. Прийняття та передачі курсу навчання сертифікованих водія може призвести до реальної економії. Заощаджені таким чином кошти, як правило, значно перевищують вартість Водіння Освіта сертифікат.

Водіння Освіта звичайно можете також зробити підліткової водій безпечним водієм. Безпечніше водіям уникнути аварій та штрафів за перевищення швидкості. Вони також живуть довше і менше шансів померти в автомобільній аварії.

Вартість автомобільного страхування для підліткової водій завжди буде високим. Однак, є кілька речей, які ви можете зробити, щоб зберегти ці витрати від їжі ви живі. Ви можете зробити все можливе, щоб уникнути штрафів за перевищення швидкості і аварій. Ви можете зменшити вартість вашого зіткнення і всеосяжний охоплення. Ви можете переконатися, що ви отримуєте тариф Drivers Ed скорочення і знижки для гарного навчання в школі.