факти про оплату страхового захисту (PPI)

Ви, можливо, не чули термін PPI або страхової виплати захисту, але є велика ймовірність ви попросили, якщо ви цього хочете. Є 20000000 PPI політики існуючого у Великобританії. Вони призначені для покриття вам, коли ви берете з форм кредиту, у випадку, якщо ви хворі або безробітним і не може задовольнити Re платежів. Однак ринок PPI була сповнена труднощів. Багато людей стверджують, що вони були продані неправильної політики. Це пов’язано з величезною кількістю винятків на політику (наприклад, ви не можете стверджувати, зазвичай у разі самостійної зайнятості).

Який журнал недавно виявив, що до двох мільйонів PPI політики були продані людям, які ніколи не може бути в змозі подати позов. Це все може змінитися. З 2010 року конкурсна комісія оголосила, що кредитори не будуть мати можливість продавати PPI в точці продажу. І чи не будуть вони мати можливість продавати одну політику премії, це де одноразово додається до суми, яку ви зайняли і які ви в кінцевому підсумку платити відсотки по.

Менеджер кампанії, для яких? Журнал сказав: “Занадто довго занадто багато споживачів страждають від паскудної, дорогою і недостатній захист. Це велика ганьба, що так як ми почали кампанію за більш якісну продукцію, багато людей втратили мільйони фунтів на PPI”.

Асоціація британських страховиків (ABI) сказав, що це заборона залишить клієнтів без необхідний захист. “Це несе значні ризики для позичальників, в основному, залишаючи їх незахищеними в той час, коли безробіття кришки ніколи не потребував в більшій кількості”, сказав співрозмовник агентства.

До дати закінчення терміну в 2010 році, PPI, швидше за все, будуть запропоновані клієнтам з їх кредитами. Тим не менш, клієнти повинні знати, що є інші страхові поліси доступні, які можуть бути дешевше.

Порівняння PPI політики важко. Інші політики часто називають політику захисту доходів замість PPI. На відміну від політики PPI, ви можете пристосувати страхового захисту доходів політики для ваших конкретних потреб. Ви можете вирішити, як довго він буде платити за і чи є він виплачує тільки для резервування або нещасний випадок, хвороба і резервування.

Якщо ви думаєте, що ви можете мати PPI, необхідно подивитися, скільки ви платите за це. Напишіть ваш кредитор і запитати, якщо у вас є страхування і скільки це коштує. Якщо у вас є щомісячні політики, ви можете скасувати її миттєво. Тим не менш, якщо у вас є єдина політика премією, це трохи складніше.

Нові правила запровадили Управлінням з фінансових послуг (FSA) означає, що ви можете відмовитися від політики до кінця терміну і кредитор повинен дати вам досить розраховується відшкодування, але вас можуть звинуватити в розумній ціні. Службу фінансового омбудсмена буде перевіряти, якщо ви не думаю, що справедливо або якщо вони відмовляються платити відшкодування направляти їх до омбудсмена.

Якщо політика не відповідає вашим потребам, які ви можете стверджувати, що ви помилилися продав його, наприклад, якщо ви були продані страхової лицем до лиця і не сказали про винятки. Які? Журнал має розділ на своєму сайті про регенерації PPI страхування. Він має шаблон листа скачати відправити кредиторів, щоб почати процес.