факти про медичне страхування (тільки США)

З ескалацією витрат у галузі медичного страхування, це складно знайти покриття вам потрібно і кращий страховик її надати. Як ви можете бути позитивним, це хороше вкладення грошей? Як ви переконаєтеся, що ваша політика буде охоплювати все, що може трапитися з вами?

Для того, щоб краще обслуговувати себе, ви повинні спочатку знати, що типовий поліс страхування здоров’я покриває, які питання ви повинні попросити вашого постачальника з точки зору політики, як отримати мінімально можливої ​​премії, статті та дрібним шрифтом, щоб не упустити до підписання будь-які документи, і які додаткові покриття ви можливо, буде потрібно розглянути в сторону від стандартів.

Що покриває типова політика?

Коли мова йде про медичне страхування, є кілька варіантів в охопленні. Тим не менш, дуже простий план охорони здоров’я охоплює одну свердловину візиту відходу в рік на одну людину як покриті перевірити процедуру, а також відвідувань вашого лікуючого лікаря, скільки необхідно для хвороб і травм.

Все це тягне за собою співпрацю плати, яка визначається згідно з планом, для якого ви зареєструєтесь, і Ваша франшиза може вступити в гру з певними типами політики, того, щоб бути виконані кожним роком. Деякі процедури покриті, такі як мазок Папаніколау (двічі на рік) і простати іспити (щорічно, залежно від віку), або мамографію (раз на рік, а також залежно від віку).

Різні види політики будуть охоплювати медичної допомоги по-різному. Наприклад, план ОПЗ, один з 3 різних керованої медичної допомоги планів типу, складається з мережі лікарів. Вам підберуть лікуючого лікаря протягом вашої мережі, і будь-які фахівці повинні бути засновані на напрям цього лікаря.

POS або точка обслуговування, план дозволить лікаря направити вас з мережі за той же обхват, як якщо б ви були вибрати фахівця, в мережі для себе.

З РРО, можна побачити кого завгодно, в або з мережі, без направлення і лише невеликий грошовий штраф для виходу з мережі.

Medicare, Medicaid і державний дитячий положення охорони здоров’я високо регулюються державою і покриє витрати на ліки, операції, госпіталізації і деякі кваліфіковані сестринського догляду.

Що я повинен запитати мого провайдера?

Перед тим, як визначити, який план медичного страхування, що краще для Вас, розглянути деякі питання, які ви повинні попросити вашого постачальника:

* Що таке щорічне марнотратний межа? Ви ж не хочете, щоб в кінцевому підсумку витрачають ціле стан, якщо ви часто звертаються до лікаря.

* Що таке спільне платити? Ви хочете знати, що ви будете платити за ліки, візити до лікаря, та догляду невідкладної допомоги.

* Що таке премія? Скільки ваші щомісячні витрати на цей вид страхування?

* Які імунізації дітей / вагітність / народження покриття пропонується? Перш ніж вибирати політику, зрозуміти вашу статистику сім’ї.

* Що дрібним шрифтом є щодо вже існуючих умов? Переконайтеся, що ви знаєте, що буде і не будуть покриті на основі ваших колишніх охоплення.

Як я можу заощадити гроші і зменшити мою премію?

Різні варіанти можуть допомогти вам у мінімізації премії на вашому здоров’ї кришці, однак, ви повинні зважити всі значення цього, тому що більшість рішень компроміс. По-перше, по магазинах навколо і знайти найкраще значення. Не вибирайте першу політику ви досліджуєте, оскільки вона може бути завищена. Звідти, це все залежить від того, що ви готові відмовитися.

* Підніміть співпраці платити. Коли ви платите більше вперед за давністю або відвідати лікаря, ваша політика скупо видає менше грошей, що означає, що ваша премія буде нижчою. Пам’ятайте, однак, що ви будете платити більше, кожен раз, коли ви йдете до лікаря або заповнити рецепт.

* Вибирайте більш високі франшизи. Ви відносно впевнений, що не працюватиме в ситуації, коли ваші франшизи повинні бути виконані до охоплення розігрувався (наприклад, перебування в лікарні та невідкладної медичної допомоги)? Якщо так, то ви могли б приймати, щоб піти з більшою франшизи, так що ваша премія зведена до мінімуму.

* Не вибирайте для масовки. Якщо є можливості для додаткових послуг, відмовитися від них, щоб заощадити трохи готівки.

читати між рядків:

Зверніть увагу на дрібний шрифт будь поліс страхування здоров’я, в якому Ви маєте намір вступити. Там можуть бути положення, що стосуються вже існуючих умов, які не сприяють у вашому житті, і ви можете виявити, що постачальник залишає за собою право підняти премії без пояснення причин (таких як зростання вартості промисловості). Будьте впевнені, ви знаєте, що ваш контракт говорить, і ви зможете заощадити багато клопоту і болю в майбутньому.

інші покриття ви можете розглянути наступні питання:

Що стосується медичного страхування, існують різні варіанти ви можете розглянути, наприклад, план Flex витрати, медичні ощадні рахунки або іншого плану відшкодування. Крім того, можна розглянути питання про придбання пакету, який включає в себе стоматологічних та офтальмологічних страхування або, можливо, навіть зі страхування життя, так як ви побачите, що покупка декількох політик з того ж постачальника часто призводить знижки в премії.