файл пенсійне забезпечення позову в строк – СИГНА не доведеться сплатити судові говорить

Ліцензія мануального терапевта принесли рахунок два скаргу СИГНА інвалідності Management Solutions, CIGNA страхова група і Коннектикут Генеральний страхової компанії, а також кілька інших неназваних відповідачів. Це було марним заняттям.

Хіропрактікі вимога виникла з політики щодо інвалідів страхування придбаний у січні 1997 року. Пізніше в тому ж році йому довелося перенести кілька операцій, тому що він був поранений у спину, ліве плече і праве коліно в аварії. За словами хірурга, він більше не буде мати можливість працювати в якості мануального терапевта. Його заявка на довгострокове допомогу по інвалідності було схвалено.

Як це прийнято серед провайдерів страхування на випадок інвалідності, переоцінка продовження кваліфікацію мануального терапевта на отримання пільг було проведено у грудні 2003 року. Інформація, отримана в результаті припинення його переваги в лютому 2004 року. Функціональної оцінки потужності (FCE), який був проведений у грудні 2003 року показали, що мануального терапевта вже не повним інвалідом і зможе працювати в різних професій. Він оскаржив це рішення в березні 2004 року, але його апеляція була відхилена. Його переваги були надовго припинені в червні 2004 року.

відбувається затримка у подачі позову проти СИГНА.

Він не був, поки п’ять років по тому, що колишній костоправ подав позов проти CIGNA до Верховного суду штату Нью-Джерсі. На підставі терміну давності, CIGNA відповів, переміщаючи мати позов мануального терапевта звільнений.

Перш ніж він може зробити це, суд повинен був розглянути скаргу мануального терапевта таким чином, найсприятливіше для нього. Суду необхідно гарантувати, що він не був неправомірно відмовлено у праві на справедливе відшкодування. Для того, щоб зробити це, суд повинен був спочатку важать чи він був у стані на підтримку своєї заяви з доказами.

що статуї управляють позов проти СИГНА?

Нью-Джерсі має дві глави, при яких страхові поліси. CIGNA стверджував, що Нью-Джерсі Статут у відповідності з главою 27 керівній ланці життя, здоров’я та політики групи ковдру страхування застосовуються. Інвалідності адвокат стверджував, що Нью-Джерсі Статут у відповідності з главою 26 керівних окремі страхові поліси застосовуються. Хто був правий?

Суд встановив, що CIGNA був правий у цьому випадку, оскільки політики мануального терапевта була випущена як частина групової політики видається медичним працівникам, які об’єдналися, щоб вони могли отримати більш вигідний валютний курс. Відповідно до глави 27, інвалідності позову не може бути подано більше трьох років після початку інвалідності.

Аргументи інвалідності адвоката за виділенням статуя обмеження є непереконливими.

Суд не був під впливом аргументів інвалідності адвоката про те, що термін позовної давності застосовується тільки до тих, хто подачі первинних вимог. Вона відкинула його аргумент, що закон не вимагає від свого клієнта, щоб подати позов протягом обмеженого часу, тому що його клієнт був тільки меблів “Доказ продовження загальної інвалідності”, а не “доказ втрати”.

Суд не знайшов мови в главі 27, яка намалювала це штучне розділення. Швидше главі 27 визначені “доказів втрати”, як письмовий доказ, що збиток, будь то доказ підтримується первісного позову або продовження докази інвалідності. Закон також визнав, що плани страхування на випадок інвалідності мали право просити продовження доказів втрати через розумні проміжки часу.

Суд також визнав, що страховий поліс сам міститься трирічний строк позовної давності. Умови політики дали зрозуміти, що будь-який одержують допомогу по інвалідності було 30 днів для того, щоб представити письмові докази продовження загальної інвалідності, коли запит про такої інформації не було. Формулювання також пов’язані доказів втрати з наданням письмових доказів.

Суд приймає рішення на користь учасника СИГНА.

Розглянувши чи колишній мануального терапевта мають право на засоби правового захисту, Суд застосував трирічної давності підтримано як у Нью-Джерсі закон про страхування у відповідності з главою 27, і допомога з інвалідності CIGNA плану. Якщо мануального терапевта хотів оскаржити припинення його переваги, він би мав подати свій позов на 17 січня 2007 три роки після того як він втратив свою вигоду. Тому що не було ніяких доказів у протоколі, що припустив, що призвело до затримки СИГНА своїх вимог процесу, суд не міг знайти СИГНА винен у нездатності мануального терапевта подати позов до суду не пізніше 26 травня 2009 року. Швидше він чекав протягом двох років минулого терміну, встановленого терміну давності.

Цей випадок підкреслює важливість подачі позову страхування на випадок інвалідності відразу ж після остаточного відмова у пільгах був виданий. Новий статут Джерсі обмежень було насправді коротше, ніж передбачені в політиці СИГНА автора. Не дозволяйте страху, скільки це буде коштувати затримати швидке подачі претензії про пенсійне забезпечення вигоди відмови інвалідності. Знайти кваліфікованого адвоката інвалідності, який готовий працювати на резервному основі. Ця людина втратив свої права. Ви не повинні.