у polypills означає perkier папуг

Недавні повідомлення звіту Підстава всесвітньої епідемії серцево-судинних захворювань яка, очевидно, досить серйозні, щоб викликати занепокоєння з медичними владою. В даний час лікарі прагнуть оцінити пацієнтів, які на їх думку, ризик і пропонують профілактичне лікування. Однак є побоювання, що це не враховує всіх, і тепер є можливість планується випустити масу рецепта для всіх чоловіків старше 50 років і жінок старше 60 років. Один розмір підходить всім, ви можете сказати.

Отже, що ж це за рецепт? Чудодійні ліки називається Polypill: В основному це суміш з п’яти різних препаратів, в тому числі аспірин, який використовується для розрідження крові, статини для зниження рівня холестерину і поєднання препаратів для зниження кров’яного тиску – бета-блокатор, інгібітор АПФ і діуретик. Там також фолієва кислота, яка знижує рівень гомоцистеїну в крові – ще один фактор ризику, коли справа доходить до серцевих захворювань. Комбінуючи ці препарати в одному простому таблетку, вона повинна зробити його легким для людей, щоб відповідати всім цим вимогам.

Задаючи цю таблетку, щоб кожна людина старше граничного віку, а не обмежуючи його людей з уже існуючими умовами серцево-судинних захворювань, експерти вважають, що десятки мільйонів життів можуть бути врятовані, по всьому світу. Це буде будь ласка, компанії по страхуванню життя!

Хоча ще не готова, випробування показали, багато обіцянок. Лікування був дійсно добре переноситься і побічні ефекти або проблеми були мінімальними. В даний час План вести з тестів, щоб з’ясувати, чи дійсно захворювань і зниження смертності на цілих сподівався.

Слід визнати, що не всі впевнені в тому, що ця маса превентивний підхід є правильним способом боротьби з серцево-судинними проблемами. Критики б відзначити, що є деякі люди, які думатимуть про Polypill як прекрасний привід не задоволення їх спосіб життя – спосіб життя, який робить їх кандидат на хвороби серця в майбутньому.

Хоча коктейль з препаратів є ті, які знаходяться в загальному користуванні і відносно дешевим і легко доступні, будь-який лікарський засіб має ризик побічних ефектів і об’єднання їх в одній таблетці не означає, що вони будуть зникати.

Представник Британського фонду серця було процитовано “Якщо гроші не було ніякої проблеми я хотів би точно знати, що моя серцево-судинний ризик є, і я хочу, щоб мій лікар для лікування кожного з цих факторів ризику, оптимально, а не вистрілив і забув підхід, який Polypill буде виробляти “.

Ми всі знаємо людей, які вести здоровий спосіб життя у глибокій старості, який рідко приймають таблетки і чий рецепт для довгого і щасливого життя трохи напою на регулярній основі. Ця маса ліків означатиме здоровий вісімдесят-річний чоловік був би на ці препарати протягом двадцяти років. Будь або не було ніяких ознак проблем.

Не кожен буде почувати себе комфортно про це. Ще один момент, варто подумати про те, що, якщо настане день, коли страхові компанії пропонують відмовитися від страхування життя, щоб ті, хто вважають за краще не приймати наркотики. У свій час це здавалося неймовірним, що страхова компанія не буде платити на страхування автомобіля, якщо все не були пристебнуті ременями безпеки – я до сих пір пам’ятаю той час, коли ремені безпеки були додатково на автомобілі.

Люди були розділені на необхідності використання ременів безпеки – деякі думали, що вони відмінна ідея, в той час як інші стверджували, що в разі аварії ви могли б виявитися їм. Вони тепер норма і те, що цілком прийнятно, незважаючи на “Великий брат” гласності законодавства викликало.

Ремені безпеки це одне, а може бути, приймаючи (можливо) непотрібні препарати це зовсім інше. Що ви думаєте?