у вас є ключ, щоб замкнути пенсійний

необхідно прочитати для бебі-бумерів та пенсіонерів
Якщо у вас є компакт-диск, Іра, 401k, 403b, або інших пов’язаних з ними інвестицій виходу на пенсію, незалежно від того, в якому віці Ви, будь ласка, читайте далі …

гучний сигнал тривоги особистий фінансовий підняті погана економіка
Більшість людей залишити їх пенсійні фонди без нагляду в ІРА, 401K, або інші види пенсійних коштів, спираючись на свої відкладені податкові функцію зростання, сподіваючись, що за замовчуванням управління фондом механізми так чи інакше працюють на них у довгостроковій перспективі. Ну, цей підхід може працювати, коли економіка хороша. Проте, економіка приходить в биків і ведмедів циклів. Під час поганої економіки, багато людей прийшли до усвідомлення того, що жахливі свої відкладені податкові пенсійні фонди насправді втрачають гроші. У багатьох ситуаціях, майже всі накопичені доходи в останні десятиліття були знищені на цих рахунках в одному поганий рік. Там не нажива відстрочений податок. Зазнав збитків на своїх рахунках, можливо, буде потрібно ще одне десятиліття зростання, щоб відігратися, якщо на всіх. До того часу, втрати окупаються, вік виходу на пенсію або поруч або, можливо, вже прибув.

активне управління інвестиційним непотрібним дати кращі результати
Повний економічний цикл традиційно триває від 4 до 8 років, причому більшість останніх тенденцій тривалого циклу наближається десятиліття. Для життя будь-якої людини, може бути тільки кілька економічних циклів, щоб пройти. Наскільки ефективно людина може їздити на биків і ведмедів уникнути в цих обмежених циклів визначає, чи буде така особа може піти у відставку з фінансової безпеки. Але як? Якщо статистика показує, що показники більшості активно керованих фондів не краще, ніж у більшості некерованих індексних фондів, це означає, ступінь складності для інвесторів у правильності часу на ринку, навіть для найдосвідченіших фінансових фахівців, не кажучи вже про середньому люди не в Професія фінансового інвестування. Таким чином, це дуже нереальні очікування в середньому пенсіонер, щоб мати можливість активно управляти його / її власних коштів, щоб ефективно справлятися з непередбачуваними злети і падіння економічних циклів, приймаючи до уваги одне це повільно, але вірно завмирання здатність приймати фінансові рішення В якості одного віку після виходу на пенсію.

низькою толерантністю до фінансової нестабільності для бебі-бумерів та пенсіонерів
З іншого боку, у міру наближення до пенсійного віку, толерантність до особистої фінансової нестабільності має тенденцію до зниження. Тому що пенсійний вік є часом зниження доходів і, можливо, збільшення витрат, принаймні в галузі охорони здоров’я. Фінансові потреби пенсіонера цілком реальні, але часто негайно і без попереднього попередження, і часто на свої власні графіки втомилися близько до фізичному здоров’ю людини або інших умов, обумовлених способом життя, але мають мало спільного з економічними циклами. Наявність пенсійний фонд Тому у всіх практичність не може вмістити невизначеною злети і падіння економічних колах, не кажучи вже про терміни ринку кращі фінансові результати.

ключ до безпечного виходу на пенсію, щоб знайти ідеальний засіб інвестицій
Зростання медичних витрат та інфляції зазвичай роблять традиційні обмежені пенсійні заощадження в ІРА або 401K недостатньо для виходу на пенсію цілей людини. Тим не менш, інвестиції в CD, незважаючи на свою безпеку в принципі, може тільки бити інфляції у зв’язку з його низькою процентною ставкою і небажані наслідки з податку на прибуток. Інвестиції в пайові цінні папери, такі як акції, пайові інвестиційні фонди, або ETF, в той час як мають вищий потенціал прибутку, неминуче стикаєшся пенсіонер нестерпних високі ризики втрати Пенсійного фонду, коли це найбільше потрібно. Труднощі у виборі часу ринку, а також ринку неподатливий характер фінансових потреб типового пенсіонера як зробити одну річ дуже ясно. Тобто: ключ до безпечного виходу на пенсію, щоб знайти безпечний інвестиційний інструмент, не потрібно часу на ринку, але мають можливість бити інфляції, а в ідеалі з гарантією на без втрати інвестували принципи, а також стійкий потік доходів для своїх життя. Існує тільки один клас фінансових транспортних засобів у світі, який може виконати всі ці вимоги. Тобто ануїтети.

Рента може задовольнити всі потреби, щоб бути ідеальним класу транспортного засобу
Ануїтету може мати такі бажані характеристики: 1. Податок Відкладений зростання, 2. Необмежена щорічний внесок, 3. Відносно висока прибутковість побитті CD, 4. Річний функція скидання індексуватися ануїтет гарантує відсутність втрати основної суми, в погані роки доходи і капітал інвестиційного рівня в хороші роки, 5. Довічна рента гарантує постійний потік доходу для життя, потенційно скориговані з урахуванням інфляції та / або вартості життя. 6. Ануїтет може мати функцію страхування життя на користь бенефіціарів та запобігання заповіту.

Придатність ануїтетів
Відстрочений ануїтет потенційно придатний для будь-якої людини молодше 59,5 років і у кого є можливість зберігати додатковий фонд в даний час для використання після того як він / вона стає 59,5 віку. Негайний ануїтет потенційно придатних для пенсіонера або кого-небудь після 59,5 у віці, який любить, щоб переконатися, що він / вона ніколи не поза живе його / її гроші, отримуючи постійний потік доходів від ренти, або довічно або на передбачений період часу, в залежності від контракту.

своєчасно прийняти рішення замість того щоб дозволити плином часу зробити паршивий для вас
Гуру менеджменту Пітер Друкер якось сказав: «Управління робить все правильно; керівництво робить правильні речі”. Це залежить тільки від людини, щоб грати провідну роль у чиню правильно, зробивши обгрунтоване рішення щодо того, для покупки ануїтету. Якщо буде прийнято рішення, щоб купити один, настав час для отримання професійної допомоги. Є сайти, такі як надання постачальнику annuity2buy.com нейтральної інформації ануїтету і кошторис безкоштовно ануїтету від ліцензованих фінансових консультантів спеціалізується на ануїтети. Вони, звичайно, хороші місця для відвідування