у вас є загальне право для страхової claim_

Перш ніж ми говоримо, все, що ми хотіли б зробити заяву. Не панікуйте, коли ви збираєтеся подати позов. Там немає нічого стресових про цю процедуру так що ви не повинні приймати його як прокляття. Візьміть його крок за кроком з ним, коли прийде час. Ось як це зробити:

1. Перш за все ви повинні встановити істину і вирішити, коли вам потрібно подати позов. Для цього вам доведеться зв’язатися з Вами страховик або страхової компанії, і попросити їх про позов і як ви могли б зробити це. Вам потрібно, щоб спробувати зберегти кількість претензій запису якомога нижчою, як це впливає на вашу повністю курс. Ми не гарантуємо Вам низькі ціни після того як ви вже дали свій рекорд двадцять записів. Воно не повинно мати значення для вас – якщо ви винні в аварії або якщо ви не, ви повинні розглянути одну просту річ – оплата. Тоді просто дати собі запитання і спробуйте відповісти на нього – “я буду в змозі відшкодувати збитки себе?”
Якщо ви знаєте, є фінансово стабільними і ви могли легко заплатити сто доларів репарацій для деяких – це добре, але якщо відповідь буде негативною – тоді подати позов, бо здається, що немає ніякого іншого рішення.

2. Ви повинні знати, не брехати про деталі. Дати якомога більше точної інформації, як ви можливо. Якщо є свідки, і вони могли б допомогти вашому випадку – попросити їх зробити звіт теж. Чим більше інформації ви зможете надати – тим легше буде для вас піти з позовом і, щоб покрити збитки. Якщо компанія знаходить наш про маленьку, що був введений в ваша вимога, щоб полегшити випадку – це може привести до Вас зі зниження.

3. Якщо ви тільки що потрапив в аварію, і ви повинні подати позов – зробити це якомога швидше. Будь ласка, пам’ятайте, що це не має значення, якщо ви були неправі або правій – страхова компанія починає діяти тільки після того, застосовується таким чином швидше ви це зробите, тим краще для вас і вашого аварії випадку, особливо в деяких травм і втрати частини ситуації.

4. Не дивуйтеся, якщо ви отримуєте дзвінок від деякого іншого постачальника послуг страхування. Ви можете зв’язатися по страховій компанії іншого учасника з метою встановлення дані і ознайомитися з Вашої точки зору. Будь ласка, будьте мудрими, коли ви говорите з іншим страховиком. Не давайте занадто багато деталей, якщо ви знаєте, вони не принесуть вам користь. Обряд вниз ім’я людини, якого ви спілкуєтеся. Якщо є якісь ускладнення чи прорахунок вам доведеться вказати ім’я людини, яка зв’язався з вами.

5. Останній, не менш важливо, – відшкодування. Якщо ваш автомобіль постраждав надзвичайно у вас є, щоб її виправити. Претензії допоможе вам, відправивши його на автомобілі магазинів після страхової регулятор оцінив втрати вартості. Деякі претензії отримати процеси швидше – деякі зайняти більше часу через деякі ускладнень. Але незалежно від того, що будь ласка, нагадайте собі, що ваш автомобіль страхування там, щоб врятувати вас через важкий день називається – день аварії. Страхування автомобіля буде те, що світло в кінці тунелю, який допоможе вам.