у автомобільних страховиків дискримінацію

Я прочитав новину нещодавно, що змусило мене думати. Йшлося про шведську транссексуалів, які купили собі Audi A6 перед перенесли операцію по зміні статі.

Коли вона прийшла, щоб застрахувати автомобіль, жінка роботах жінки ідентичності не було видано. Відповідно, автомобіль був зареєстрований під її первісна ідентичність – зрілий чоловік, не маючи досвіду претензії – за дешевою ціною.

Пізніше, після того як її нові роботи прибуло, швед почав дзвонити круглі повідомити різних підприємств і організацій, що вона змінила статі. Все йшло гладко, поки вона не назвала її автомобіль страхової компанії і повідомили, що, як жінка, її премія буде збільшитися на 1200 крон.

“Я думаю, що це огидно. Це явно дискримінації. Там немає логіки цього”, сказала вона.

Почнемо з того, мені здалося, що вона отримала те, що заслужила від її фірмі страхування автомобілів. Вона хотіла, щоб нове життя, як жінка, так що вони випустили її з автомобіля страховий поліс жінки і витерла старих немає претензій бонус. Звичайно, премія збільшилася – але можна стверджувати, що страховик всього лише намагався поважати нової ідентичності жінки.

Для всіх намірів і цілей, я відчував, що вони брали по зміні статі більш серйозно, ніж вона сама.

Проте, за словами шведського транссексуалів також змусило мене замислитися про страхування автомобіля в набагато ширшому сенсі. Це було так, як вона звинуватила її страховик «дискримінація», що мене цікавило.

Як співробітник фірми страхування автомобіля собі, я знаю, що особисті дані, як вік і стать враховуються при розрахунку ризику, що ви мали на автомобільну аварію. Переважна більшість страхування автомобіля засновані на результатах такого розрахунку.

З точки зору статі, наприклад, жінки у Великобританії в цілому отримати більш дешеве страхування автомобілів, ніж чоловіки. Це тому, що дослідження за дослідженням показують, що більшість нещасних випадків та дорожньо-транспортні порушення, вчинені в цій країні ставляться до чоловіків, водіїв.

На перший погляд, підхід страховиків до розрахунку ризиків здається цілком розумним. Проте, застосувати той же метод до ситуації інтерв’ю, наприклад, і ви миттєво звинуватять у дискримінації.

Насправді, в будь-який час ви судите когось у відповідності з вашим досвідом іже з ними, а не засновані виключно на свої власні достоїнства, ви технічно дискримінацію щодо цієї особи.

Організація людей в групах, а потім дозволити ваш досвід із зазначених груп впливають на те, ви розглядаєте їх як особистостей Тому явно дискримінаційний практиці. По суті, це також метод за кожною премії страхування автомобілів ми продаємо.

Але як ми могли б зробити інакше? Коротке інтерв’ю особисто кожного, хто хоче цитуючи автострахування або зарядкою ту ж ціну за кожну премію – як дико непрактично рішення – ми повинні довіряти статистиці і категорій, або нас не було б практично нічого, щоб продовжитися.

Можливо інше рішення лежить у вашій історії. Судячи драйвера засновані виключно на кількість нещасних випадків у них було, злочини вони скоїли, і стверджує, що вони створили, не може розглядатися в якості дискримінаційних, так як ці деталі принаймні специфічні для людини.

Звичайно, обчислення ризику для початківця водія за такої системи все ще залишається абсолютним здогадки.

Для прикладом саме такого непрактичним рішенням в дії, спробуйте канадської провінції Ньюфаундленд. Станом на серпень 2005 року, ньюфаундленд фірм страхування автомобіля були зобов’язані ігнорувати віку, статі або сімейного стану при розрахунку премій, а також заборонялося підвищення ставок і в інших областях, щоб компенсувати цей дефіцит.

Цей крок, як кажуть, скоротити 20 відсотків від ціни середньої страховий поліс автомобіля, і, як у 2005 році законодавство також вимагає, що страховики, щоб виправдати будь-яке збільшення до Громадській раді провінції утиліт, то, схоже, залишатися таким протягом деякого часу.

У автомобільних страховиків дискримінацію службою Хут Страхування автомобілів