у Флориді, медичне страхування є єдиним способом отримати реальну допомогу для мігрені

Мігрень може виробляти болісну біль і нудоту, щоб люди не в змозі працювати, або впоратися з будь-який з повсякденних турботах життя. Ці руйнівні головний біль змушує людей втрачають в середньому від чотирьох до шести днів роботи щороку.

За даними дослідження, опублікованого в 13 квітня 2010 року, питання друку Neurology ®, якщо у вас немає приватного медичного страхування, ви в два рази частіше, щоб отримати неадекватне лікування мігрені, як той, хто має приватного страхування. Якщо Ви застраховані в Medicaid, ви одно-і з половиною рази більше шансів отримати неякісний лікування мігрені.

мігрені можна керувати за допомогою поведінкової терапії та приписи

Незважаючи на наявність ефективним засобом для лікування мігрені, мільйонам незастрахованих або недостатньо застрахованих американців страждають марно. Скорочення цих страждань означає, що ми повинні не тільки трансформувати нашу систему охорони здоров’я, але ми також повинні виховувати лікарів про те, як призначати найбільш ефективне, доступних наркотиків і поведінкової терапії.

Неврологів як правило, рекомендують один з двох типів препаратів для помірних до важких нападів мігрені. Або “тріптани” (наприклад, суматриптану) або дигідроерготамін може бути наказаний для більшості людей з частими або важкими мігренню.

Неврологів також рекомендують добову дозу один з декількох профілактичних приписів. Тим не менш, людей, які не мають медичного страхування у Флориді рідше, ніж ті, з приватним страхуванням на отримання належного лікування мігрені.

людей без страховки в два рази частіше, щоб отримати поступається догляду мігрені

Для вивчення лікування мігрені, дослідники проаналізували 6814 відвідувань для мігрені в період між 1997 і 2007 роками. Вони використовували дані, зібрані Національної лікарні Амбулаторна Огляду Медичного та Національного Огляду Медичного Обслуговування Ambulatory. Останній облік дав національної репрезентативної вибірки всіх відвідувань США в кабінети лікарів, швидкої допомоги, лікарень та клінік.

Дані показали, що люди, які не мають страхового були в два рази частіше отримують неякісного лікування мігрені, як люди, які мали приватного медичного страхування. Люди з Medicaid був на 50 відсотків більш імовірно, буде дано відповідне стандартам лікування.

Люди, які не мають медичної страховки і тих, хто використовує Medicaid, частіше звертаються за допомогою при мігрені у відділеннях швидкої допомоги, ніж в кабінеті лікаря. Це може пояснити деякі, але не всі, поступається догляду за.

Люди були однієї п’ятої рази рідше отримують стандартне лікування гострих, щоб зупинити мігрень, і 10 відсотків рази рідше отримують стандартне лікування для запобігання мігрені у відділеннях швидкої допомоги в порівнянні з в кабінетах лікарів.

З приблизно 15 відсотків людей в даний час незастрахованих по всій країні, і з мігренню, що впливають 12 відсотків населення, дослідники підрахували, що 5,5 мільйона американців знаходяться в небезпеці для відповідного стандартам лікування мігрені. Це означає, що можна уникнути інвалідності та страждань в даний час переноситься в країні з найвищим ВВП всіх.

нова допомогу для тих, хто без медичного страхування у Флориді

Однією з причин, що деякі люди без медичної страховки в штаті Флорида в тому, що раніше існуючі умови роблять його майже неможливо отримати охоплення. Це положення може змінитися завдяки новому американського Міністерства охорони здоров’я і соціальних послуг програми.

Ця нова федеральна програма має 5 мільярдів доларів фінансування, і Флорида було виділено $ 351 млн. з цих коштів, що робить розподіл Флориди на другому місці після Техасу. Тимчасовий високих ризиків програму, щоб допомогти людям з вже існуючими умовами будуть доступні у Флориду на 1 липня цього року через 1 січня 2014. Ось коли національної реформи охорони здоров’я, нарешті, зупинити страхових компаній від заперечення медичного страхування, якщо у вас є вже існуючі умови.

Новий закон забезпечить 4000000 незастрахованих жителів Флориди доступним премії медичного страхування за допомогою високих ризиків програми. За допомогою цієї програми, з власної кишені учасників витрати не можуть перевищувати $ 5950 на людину.

Це нові зусилля з поширення рівну увагу всім американцям не тільки допоможе мільйонам людей, які страждають від мігрені, але також принесе користь мільйонам з уже існуючими умовами які в даний час відмовляють у медичній допомозі.

Коли Флорида медичного страхування стає доступним для більшої кількості людей, наша країна буде зробити гігантський крок до життя свій образ як земля безкоштовно. Рівний доступ до медичної допомоги, все більше людей будуть мати свободу, щоб жити і працювати без тягаря виснажують проблеми зі здоров’ям – проблеми, які піддаються лікуванню, коли медичне страхування є доступною для всіх.