у Флориді, медичне страхування є більш важливим для боротьби зі СНІДом епідемія

У Флориді була більш високі темпи СНІДом, ніж всі, крім двох інших штатах (Нью-Йорк і Меріленд) з темпами в одному 209 білих чоловіків, один в 117 іспаномовних чоловіків і одна з 44 чорних чоловіків, що живуть Wiith ВІЛ / СНІДу по всьому штату з 2008 року.

Жінки становили лише 31 відсотків населення з ВІЛ / СНІДом у Флориді в 2006 році, але це означало, що 25365 жінок, що намагаються вижити СНІДом у Флориді. Ціна за 100 000 в 2006 році склав 89,4 для чорних жінок, 14,6 для іспаномовних жінок і 5,1 для білих жінок. СНІД був провідною причиною смерті серед чорних жінок у віці від 25 до 44 років протягом 15 років поспіль у штаті Флорида.

21 липня була призначена Національним Клініцисти ВІЛ / СНІД та обізнаність День за Флорида Департаменту охорони здоров’я, Бюро з боротьби з ВІЛ / СНІДом. Вони закликають лікарів говорити більш відкрито про епідемію і тестування на ВІЛ, і навіть випробувати себе вести прикладом.

липні буде побачити перший в США Комплексний план по боротьбі зі СНІДом

У перший раз, федеральний уряд розробляє комплексний план по боротьбі з епідемією СНІДу. Його три точки фокусування будуть оприлюднені 13 липня. Він націлений на скорочення числа інфікованих людей, збільшення медичного втручання, щоб поліпшити результати лікування пацієнтів і вирішення пов’язаних з ВІЛ нерівності.

Держави отримує $ 25 млн більше від охорони здоров’я та соціальних послуг секретаря, щоб купити ліки для людей, які живуть з ВІЛ / СНІД, але цього не очікував, щоб отримати все від черг. Як рекордну кількість втратили медичну страховку через зростання безробіття, кількості людей, чекає допомоги, щоб отримати рятувальне медицини злетіли. Додайте до цього недавнє скорочення державного бюджету, і близько 2100 осіб з 11 держав застрягли в черзі станом на 1 липня.

Нова надія для тестування СНІД та вакцини проти СНІДу

Федеральні дослідники виявили пару природно-походячи антитіла, які можуть вбити більше 90 відсотків всіх штамів вірусу СНІДу. Це може породити розвиток нових методів лікування і першою успішною вакцини. Ця обіцянка може зробити тестування більш популярним і зниження розповсюдження ВІЛ / СНІД, але профілактика і раніше ключем.

Одне з положень нового закону охорони здоров’я вже виступив, але деякі положення, здається, були втрачені медіа-індустрії намагаються одного до конкурентів, повідомивши тільки суперечки. Станом на 23 вересня як доплати і франшизи для профілактичних послуг (у тому числі певні скрининги для венеричних захворювань) буде відкинутий.

Усуваючи що доплат і франшиз пацієнтів вартості, це положення заохочує людей до вирішення проблем зі здоров’ям раніше, поки вони зазвичай більш піддається лікуванню. Більш відкритий доступ до профілактичних послуг дає застрахованій велику цінність за ціну їх премій, що робить Флорида медичного страхування більш вигідну угоду.

Тому що ці зміни будуть застосовані до політики років, які починаються після 23 вересня він не може набути чинності, поки більшість нового року план не почнуть станом на 1 січня наступного року. Тим не менш, в липні цього року знаменує собою довгоочікуване зміна в нашому ставленні ігнорування епідемії СНІДу та надання додаткового фінансування, прорив у дослідженнях і більш широкий доступ до профілактичних оглядів. Цього року це тільки початок результатів ми можемо очікувати від нового закону про охорону здоров’я. Уряд штовхає страхові компанії, щоб охопити більше людей ще до того, в 2014 році мандат. Як медичне страхування у Флориді змушений надати більш широкий доступ до медичної допомоги, зараз саме час, щоб шукати нові плани і нові переваги.