уявлення про генетичної інформації про хворобу та споживачів страхових купівельну поведінку

Найбільша загроза для ризику страхування життя будь-якого типу несприятливого відбору, який визначається як ймовірність того, що ті, хто знають, що вони перебувають у групі підвищеного ризику буде більше шансів придбати страхування життя і у великих кількостях, ніж ті, які не мають таких знань або знають, що вони знаходяться на зниження ризику. Страховики намагаються запобігти несприятливий відбір по-різному, в тому числі очевидних прикладів відмовляються продавати страхування від повені для домовласників після урагану була простежується насувається на узбережжя.

Несприятливий відбір складається з двох основних елементів у контексті медичного андеррайтингу. Перша асиметрія інформації, що стосується ризиків смертності. Якщо компанія зі страхування життя має той же інтелектуальний інформаційні матеріали в якості споживача, відомі ризики можуть бути відображені в цінах на продукт. В даний час кілька генетичних Випробування проводяться у звичайній медичній практиці, і вони, як правило, обмежується тестування на схильність до рідкісних захворювань серед осіб з сімейною історією хвороби. Тому що життя форми заяви на страхування запитати про сімейної історії здоров’я, а для рідкісних захворювань, там навряд чи буде суттєвою інформаційної асиметрії між заявником і компанією. Можливість асиметрії буде рости, однак, як більш генетичні випробування проводяться для більш загальних розладів в установах первинної медичної допомоги або навіть самі заявники, якщо домашня колекція генетичних тест-стати більш широко доступні.

Друга вимога до несприятливих вибором є нахил особистості діяти на інформації, готовність до “гри система” шляхом утримання інформації в лікувальному процесі андеррайтингу. Практично ніяких емпіричних доказів або даних обстеження всього споживчої поведінки не доступні в конкретному контексті генетичної інформації і страхування життя. Одне емпіричне дослідження не виявило доказів несприятливого відбору та інше дослідження показало, деякі докази несприятливого відбору, але обидва дослідження мали серйозні методологічні обмеження.
Ми запитали респондентів, якщо вони думали, що споживачі будуть утримувати несприятливі результати генетичного тесту від компанії зі страхування життя. Майже кожен четвертий (23,1%) повністю згодні і 50% погодилися, тоді як тільки 11,3% не погодилися або рішуче не згоден. Майже три чверті населення вважають, що інші люди будуть приховувати інформацію від страхової компанії про генетичні тест, який показав, що вони були більше шансів отримати серйозні захворювання. Коли половина зразка запитали, чи були вони згодні або не згодні з твердженням, що “було б неправильно утримувати генетичну інформацію від страхової компанії”, 50,6% згодні або повністю згодні, 25,9% не погодилися, і 5,8% категорично не погодився. Інша половина зразка запитали, чи згодні вони R не погодився, що це “не було б неправильно утримувати генетичної інформації від компанії зі страхування життя”; 37,7% не погодилися або рішуче не згоден, але погодилися 43,3% і 10,9% повністю згодні.

Підводячи підсумок цих висновках, переважна більшість респондентів очікували. Споживачів утримувати несприятливі результати генетичного тесту від страховиків життя. Вони були більш тісно в думках з питання про те, було б неправильно робити це, з результатами різною від того, було поставлено питання ствердно чи негативно. Ми намагалися отримати додаткові відомості про перспективи несприятливого вибору в страхуванні життя на основі генетичної інформації, задаючи питання, який розмістив страхування життя в контексті інших видів страхування.