утримувати вартість автострахування

Вартість страхування автомобіля виросла на 44% в період між 1987 і 1994 роках. Премії в деяких штатах злетіли більш ніж на 75%. Ціни у страхуванні тих великих, сміливих позашляховики – які є небезпечними для оточуючих і самих себе – як очікується, зросте ще більше.
Ось мої стратегії утримувати вартість премій …

* Отримати котирування цін кожні кілька років. Одна третина всіх водіїв повідомити, що це було принаймні шість років, так як вони робили покупки для нової політики. Ще 20% сказали, що вони ніколи не купували взагалі.

Тим не менш, ви могли б заощадити сотні доларів на рік, розумні порівняння товарів і цін. Там може бути більше, ніж дворазова різниця в цінах на ідентичні покриття від різних страховиків.

Те, що ви платити, залежить від того, де ви живете, і у віці і водіння профілів з вас і вашої родини.

Це важливо – чи є конкретний страховик зацікавлений у страхуванні людей, як ви і ваша сім’я. Навіть якщо одна компанія котирування ви астрономічні швидкості для покриття вам просити, інший може хочете вашу справу і пропонуємо вам дуже гарну угоду.

Ваш стан відділу страхування має брошури, в яких список недорогих страховиків.

* Отримати цитати з декількох страхових компаній. Не думайте, що найбільша або найвідоміша компанія пропонує найкраще справу. Деякі з найнижчих показників пропонують менш відомі місцеві і регіональні страховики.

Приклад: одна компанія може стягувати 25% до 30% менше, ніж деякі більш великі фірмові компаній, які працюють у своїй галузі.

Деякі страховики дешевше, тому що вони більш ефективні і мають більш низькі накладні витрати, ніж їх гігантські колеги. Наприклад, отримати цитати з деяких холостого ходу (NO-комісія) таких компаній, як AMICA взаємного страхування і GEICO. Найбільша компанія, радгосп, є ще однією хорошою компанії, щоб зв’язатися з.

* Якщо ви живете у великому місті, намагайтеся тримати свій автомобіль у передмісті. Страхові внески у містах може бути захмарною. Але ви можете скоротити їх на цілих 50%, якщо ви тримаєте свій автомобіль поза межами міста.

Ця стратегія працює тільки якщо ви використовуєте машину іноді для задоволення – скажімо по вихідних і якщо ви знаєте когось, хто живе за містом, який готовий дозволити вам залишити свій автомобіль там.

Попередження: Дана угода має бути законним. Якщо ви використовуєте машину, щоб їздити на роботу протягом тижня, або якщо ви використовуєте його на диску від дверей до дверей з вашого міста квартиру квартири гірськолижного курорту кожні вихідні, ви були б проблеми, якщо ви потрапили в аварію і страхування компанія виявила поза містом розташування гаража не було добросовісним.

* Визначати, хто у вашій сім’ї буде керувати, які автомобілі. Це особливо важливо, якщо у вас є підліткові водій або будь-хто в сім’ї, яка дорого застрахувати – можливо, через кілька аварій.

Деякі, але не всі, страховими компаніями дозволить вам сказати, що конкретний водій не буде дозволено водити найдорожчий автомобіль у вас є.

Приклад: Вказавши, що ваш 16-річний НЕ буде дозволено їздити сім’ї Mercedes, ви можете заощадити тисячі доларів на рік у вигляді премій. Але ви повинні мати на увазі, що ви говорите в страхову компанію. Якщо ваш підліток диски Mercedes і потрапив в аварію, ви не будуть охоплені.

* Позбавтеся від непотрібних охоплення, але не економте на головному. Буксирування та праці покриття, як правило, не варто. Не є медичне страхування платежів, якщо у вас є хороша медична страховка на роботі.

Ваша медична страховка з роботи повинна охоплювати вас і вашої родини.

Відповідальність частина вашої політики повинні піклуватися про стверджує, що пасажири у вашому автомобілі, може подати проти вас. Так що, будьте впевнені, у вас є багато страхуванні відповідальності. $ 1000000 парасолька політика є адекватною.

Важливо: захищає вас від медичних і майнових претензій іншими в результаті нещасних випадків, де ви або члени вашої родини були визнані у вині.

Не нехтуйте незастрахованих автомобілістів-охоплення, який платить за шкоду, заподіяну вашому майну кимось без страховки або без достатнього страхування відшкодувати ваші витрати.

Це покриття є реальною необхідністю, тепер, з 20% водіїв на дорозі без страховки в ці дні. Співвідношення зростає до захоплюючого 50% і більше в Нью-Йорку, Майамі і Лос-Анджелесі.