усунення ваші щомісячні тарифи для зіткнення і всеосяжного ставки страхування автомобіля

Зіткнення і Комплексне страхування є необов’язковими покриттів автомобільного страхування. Якщо ви все ще має право утримання щодо вашого автомобіля, угода у вас з вашим тримач заставного утримання, ймовірно, змусить вас провести цей тип захисту. Якщо ви принесли свої плоди вашого авто, ви можете вирішити, зберегти або видалити ці аспекти вашої політики. Ви можете знизити внески страхування автомобіля, якщо ви видалите або опустити ці частини захисту вашого страхового поліса.

Зіткнення страхування може компенсувати вам збитки, які виникають, коли ваші хіти застрахованого авто або вдарив інший автомобіль. Вона також може компенсувати вам збиток вашого автомобіля, коли машина врізалася покриті щось інше, ніж автомобілів, таких як бар’єр Джерсі.

Комплексне страхування також відомий як “Крім зіткнення”. Це частина вашого страхового поліса автомобіля платить за шкоду, заподіяну повенями, вандалізм, контакт з птахами чи тваринами, і т.д..

Так як страхування зіткнення і каско платити за пошкодження вашого автомобіля, а не чужий, ви отримуєте можливість вирішити, чи варто відмовитися від цих від вашої політики. Однак, якщо ваш автомобіль в оренду, або у вас є заставне право на ваше авто, ви, ймовірно, не буде в змозі зробити це, тому що фактичним власником авто або кредитор хочуть, щоб їхні інтереси захищені.

Відповідальність частину вашого поліса страхування автомобіля є основною частиною політики, яка платить інших за їхні збитки. Якщо ви натиснете іншу машину і у вас немає страховки, то цей факт не вплине на суму іншого боку могли б отримати.

Тому, якщо ви упустите страховку?

Тарифи на цю частину вашого страхового покриття автомобіля може бути більше, ніж ви хочете заплатити. Якщо ваш автомобіль склав, страхова компанія буде платити тільки ви його балансової вартості. У якийсь момент ви можете відчути, що вартість автомобіля була зменшена настільки, що thepremiums зіткнення страхування більше не виправдані потенційної оплати ви можете отримати від вашої страхової компанії. Якщо ви є власником вашому автомобілі вільно і ясно, що ви можете звернутися до страховика і падіння або опустити охоплення.

Ви можете знизити зіткнення охоплення за рахунок підвищення франшизи. Це значно скоротить вартість і ще дати вам деякий захист. Ваш банк або кредитор або орендар може дозволити вам підняти франшизу, так як це захищає їх інтереси в деякій мірі.

Тому, якщо ви упустите каско?

Логіка різання або скорочення автомобіля каско така ж, як розумовий процес, пов’язаний з видаленням страховку. Тим не менш, так як вартість комплексного страхування менше, ніж витрати на страховку, ви можете зберегти його навіть після того, як впала ваша зіткнення освітлення.

Якщо ваш автомобіль знаходиться в оренді або у вас є заставне право на це, ви не можете бути в змозі відмовитися від покриття. Однак орендар або банк або кредитор може дозволити вам зменшити охоплення за рахунок підвищення вашої франшизи. Це знизить ваші ставки, хоча не настільки, як повністю різання страховка буде.

Більшість транспортних засобів втрачають цінність як вони стають старше. Це зменшує кількість грошей, що страхова компанія, швидше за все, платити за ремонт або заміну автомобіля. У якийсь момент ви можете відчути, що суми премії зіткнення вашого авто або всеосяжний охоплення додає до вашого рахунку автомобільного страхування занадто багато. Коли точно момент настає визначається ваш особистий рівень комфорту з ризиком.

Усунення необхідного страхового покриття, та / або зіткнення охоплення означає, що ви берете більше ризику. Якщо ваше почуття, що ви навряд чи матимуть у вині аварії, тому що ви хороший водій, ви можете відчути, що ви можете взяти цей ризик. Якщо ви гаража автомобіль вашого авто, можливо, менш імовірно, будуть вкрадені або зруйновані. Якщо це так, ви можете відмовитися від покриття.