установка коробки шпигун може знизити премії

Доплачуючи за поза містом аварій

Якщо ви платите додатково, коли ви потрапите в аварію за межами вашого рідного міста? Пропонований законопроект Сакраменто міської ради може мати поза приїжджі оплачувати додаткові рахунки в разі автомобільної аварії. Пропозиція, яку називається “вогонь відшкодування витрат заряд” прихильники, хоча противники кидають назвою “аварії податок”, зажадає нерезидент автомобілістам заплатити додаткову плату, коли Сакраменто реагує на ваші надзвичайні – $ 400 до більш ніж $ 2000.

І справа не тільки в Сакраменто

Сакраменто, Каліфорнія Capitol City, стане самим густонаселеним муніципалітетом до Каліфорнії, щоб спробувати цю стратегію, але не єдиний. Щонайменше 50 міст в Каліфорнії і стільки ж по всій країні прийняли аналогічні політики цілях боротьби з фінансовою недоліків. Вони також були оголошені поза законом в 10 штатах, включаючи Флориду, штат Алабама, і Грузії. У грудні минулого року мер Нью-Йорка Майкл Блумберг захистив реалізації такої політики, незалежно від того, хто винен. Він визнав, що це було за податковою двері, але заперечується це найкраща альтернатива, ніж закриття firehouses.

Привід для вимірювання

Штраф був погасити місто для різних дорогих комунальних послуг, в тому числі і небезпечних ушкоджень очищення рідини, відповідаючи на вибухи газу, і транспортний засіб гасіння пожеж. Відновлення своїх звинувачень може нетто міста до півмільйона доларів на рік, представник Сакраменто Лінда затребувано.

Представник Нью-Йорка пожежної пояснив, що ідея полягає в тому, щоб зняти тягар платежів від платників податків-резидентів і на тих, хто причиною нещасних випадків.

Все, здається, згодні, що нові способи забезпечити фінансування необхідних під час економічного спаду, але багато хто не бачать цієї стратегії в якості ефективної.

критичний відповідь

Перший запропонований ще в липні, цей захід має більше, ніж його частка критики. Редакція Sacramento Bee дошки стверджували, що законопроект буде засмучений водіями, які не впізнали б про додаткову плату, поки вони не отримали рахунок. У кінцевому рахунку, вони сказали, що план буде мати неприємні наслідки від втрати доходів, коли сердиться автомобілістів припинити відвідувати місто Капітолію. Страховики не влаштовує або, стверджуючи, що вони повинні будуть підняти ціни і в кінцевому підсумку підштовхнути ціни для клієнтів.

Пітер Валлоні, Queens демократ і голова громадського Комітету з безпеки, побачивши це по-різному:
“Що далі? Ваш магазин потрапляє під занадто багато злодіїв і поліція стягувати вам відповісти?”

вплив на автострахування

Як ці аварії збори вплинуть клієнтів автострахування ще не бачив, але, за даними Національної асоціації Огайо взаємного страхування, автомобілісти просто отримати удар двічі.

Джо Thesing, представник асоціації, сказав, що це свого роду «подвійне оподаткування», де громадяни, слідувати закону і здійснювати страхування каратися. Третім особам для обробки операцій маркетингу ідея муніципалітетів, сказав він, тому що вони отримають зріз для діючого в якості посередника.

Якщо страхова вітру до покриття витрат міста штрафи, є хороший шанс, що премія буде збільшуватися, особливо якщо у вас є зіткнення в одному з цих міст.

Залишається побачити, якщо авто страхування буде дорожче, як результат. Страхові компанії впевнені, що широке використання така політика буде мати вплив на темпи автострахування.