успішних консалтингових означає розуміння загальних цілей вашого клієнта

Кожен проект управлінського консалтингу приводиться в рух бізнес-вимогам. Часто підприємства управлінський консалтинг покликані задовольнити ці вимоги бізнесу за рахунок підвищення продуктивності, управління, доставки або виконання інвестиційної інформації технології компанії.

Інвестування в правій ІТ-рішень – і їх реалізації оптимально – може підвищити ефективність бізнесу, знизити витрати, і створити більш ефективні робочої сили для вашого клієнта. З іншого боку, відмова від дорогого проекту може скласти компанію горять бажанням використати майбутні інвестиції в технології, в результаті чого розрив у продуктивності між компанією і її конкуренти.

Це одна з причин, чому так багато компаній шукають для консультантів з питань управління для контролю за ІТ-проектів, пов’язаних з: Вони хочуть бути впевнені, що вони отримують максимально можливу продуктивність зі своїх інвестицій.

отримати це право

Коли ви берете участь в проекті управлінського консалтингу, який включає ІТ, важливо перевести бізнес клієнта вимоги у підхід, який дійсно відповідає потреби бізнесу і може допомогти у повній мірі використовувати ІТ-активами клієнта.

Це просто для консультанта з питань управління, щоб сидіти у засіданні і слухати те, що клієнти говорять, що вони потребують їх ІТ-рішення, щоб зробити. Але що відбувається, коли те, що говорить клієнт, і що ви думаєте, що вони означають різні? Коли ваш підхід до проблеми промахується Ваш клієнт знайде Вас винен, залишаючи вас широко відкриті для судового позову.

Якщо ваш клієнт стверджує, що ви не досягнення бізнес результатів, яких вони шукали, і якщо це вимога результатів у костюмі, ви могли б бути для багатьох турбот і витрат – особливо, якщо ви не маєте право страхування цивільної відповідальності для підприємств, управлінський консалтинг. За уникнути судових позовів, він просто робить хороший бізнес, щоб зробити роботу правильно, так що ви можете позиціонувати себе як здібний фахівець з управління ІТ з краю.

гарного управління проектом одно хороше управління ризиками

Так, як консультант з питань управління бізнес переводити потреби клієнтів в ІТ-рішення, яке вирішує бізнес-завдання клієнта? Відповідь полягає в твердому управлінні проектами. Підприємства зі слабким практики управління проектами мають набагато більше шансів мати професійні претензії відповідальності, ніж ті, з формальної процесів управління проектами на місці. Налагоджені процеси управління проектами може значно знизити ваші управлінського консалтингу відповідальності.

За даними управління проектами експерта Карла Wiegers, одним з найважливіших перших кроків для всіх, хто займається в області управлінського консалтингу та ІТ-проектів є визначення бачення проекту і сфери застосування. Для кожного проекту, має сенс чітко визначені в письмовому вигляді:

• бізнес-вимог. Всі детальні вимоги повинні бути засновані на чітких потреб бізнесу. Консультанти з питань управління можуть зібрати бізнес-вимог з боку вищого керівництва клієнта, виконавчого спонсора, проект з багатою фантазією, управління продуктами, відділ маркетингу, чи іншої заінтересованої з чітким розумінням необхідності для проекту і цінність, яку він надасть клієнтові компанією і її клієнтами.

• Бачення рішення. Довгострокові перспективи для будь-якої нової системи IT або підхід забезпечить контекст для прийняття рішень протягом всього проекту. Бачення не повинно включати детальні функціональні вимоги або інформації планування проекту.

• можливості та обмеження. Це місце для визначення концепції пропонованого рішення і діапазон, поряд з тим, що не будуть включені в проект. Уточнення масштабу проекту та обмеження встановлює реалістичні очікування для всіх учасників, а також системи відліку, що команда може використовувати для оцінки пропонованих змін вимог.

• бізнес-контексті. Важливо уточнити і узагальнити будь-якого бізнесу питання, пов’язані з проектом, включаючи профілі основних категорій клієнтів, припущення, які увійшли до проекту концепції та пріоритети керівництва.

Щоб зменшити свій страх і ризик і зробити процес управління проектами простіше, оскільки він може бути мудрим, щоб відповідно до встановленого ініціювання проекту та процесу управління. Для Бачення проекту та сфера шаблону можна використовувати з власними проектами, побачити безкоштовних завантажень в кінці цієї статті.

10 вимога, щоб уникнути пастки

Згідно Wiegers, успішні проекти будуються на фундаменті добре зрозумілих вимог. Тим не менш, занадто часто, консультанти з менеджменту та інших осіб, що беруть участь в ІТ-проектах потрапити в пастки, які заважають їм ефективно збору, документування або управління вимог проекту.

Деякі симптоми вказують, що ви могли б попастися в “вимога пастки”:

• незнання про те, що вимога
• Відсутність залучення користувачів
• Невизначеність або невизначені вимоги
• відсутність строгих пріоритетів вимог
• Функціональність, що ніхто не використовує
• Аналіз параліч
• Сфера повзучості
• Неадекватне зміна вимог до технологічного процесу
• Недостатній аналіз впливу зміни
• Неадекватні вимоги до версії управління

говорити мовою ваших клієнтів

Як ви розвиваєте своє бачення і сферу документ, переконайтеся, що ви і ваш клієнт говоримо на одній мові. Використання простої мови і прагнення до ясності може допомогти запобігти непорозуміння.

Якщо ваша документація менше ясно, команда проекту може бути кілька місяців після початку проекту до непорозуміння стають очевидними, і коли це відбувається, консультанти з менеджменту часто бачимо «Сфера повзучості.” Раптом, зустрічаючи потреби клієнта збирається зайняти більше часу і грошей, ніж будь-хто міг припустити. На даний момент, ви зіткнулися з величезною відповідальністю управлінського консалтингу, так як деякі клієнти зупиниться писати перевірок і поговорити з адвокатом.

Уважного і ретельного підходу до управління проектами на ранніх стадіях проекту, значно знижує ваш ризик. Завдяки чіткому баченню документування проекту та обсягу в письмовій формі, і повною мірою уточнення вимог до проекту, ви можете створити пропозицію, яка буде відповідати потреби бізнесу, стримування витрат, зменшити ризик, що ви в кінцевому підсумку боротьба з позовом по лінії.