усвідомити необхідність для хлистовою компенсації

Whiplash шкоди може завдати серйозної шкоди або незначним у відповідності зі ступенем тяжкості. Персоналу, який переносить хлистовою може насправді файл Whiplash компенсації. Пошкодження шийного відділу хребта зазвичай коріння з автомобільних аварій якому шиї легко напирали через раптову зупинку. Його вплив на шиї і на хребті може становити загрозу для деяких, в першу чергу тих, хто вже існуючі медичні ситуації, пов’язаної з хребтом.

Як виявив Квебек Цільовий групи (QTF), Whiplash – афілійованих відхиляється від розладу класу 0 до 4 класу, від легкої або незначне значним. Клас 0 пояснює обставини, які не демонструють біль в шиї, або будь-які фізичні ознаки, ступінь 1 вимагає проблемами болю в шиї, скутість чи ніжність, 2 сорт, пояснює випадки, які тягнуть за собою шию скарг, де лікар підтверджує зниження амплітуди руху; 3 ступеня пояснює обставин, що стосуються шиї скарг, в основному неврологічні симптоми зниженого сухожилля згинається, слабкість і сенсорного дефіциту в той час як 4-го класу включає в себе значну перелом чи вивих шиї або пошкодження спинного мозку.

Хоча Учні 1 – 2 хлистовою травми не становлять значної ризику, його довгострокових результатів від декількох тижнів до місяців біль, набряк і зниження мобільності не слід нехтувати.
Хлистовою травми викликати зв’язок в шиї стають перевантаженими. Більш екстремальні травм шийного відділу хребта може результату переломи і вивихи. У цьому контексті хлистовою травми можуть бути набагато більше, ніж просто біль шиї.

Перелом лінії росту волосся або критичних неврологічних щодо розорення може маскувати волосся перелом.
Не всі симптоми хлистовою травми виявляються відразу, тому жертв автомобільних аварій не радять запитувати страхового бізнесу для хлистовою компенсації, принаймні, не зараз.

Незалежно від розуміння того, як шийного відділу хребта не слід скидати з рахунків, а також збільшення ситуаціях хлистовою претензій, травм шийного відділу хребта зазвичай не приділяється належної уваги. До цих пір, багато лікарів і страхові компанії ігнорують ті, хто стверджував для хлистовою компенсації у зв’язку з тим, вони скептично поставилися до обгрунтованості обраних сценаріїв, та й взагалі був обмежений розумінням самої болю.

Це скрутне становище змінилося за ці роки, а також в якості стандарту медичної науки, яка має справу з травмами прогресувала широко. Лікарі тепер можуть класифікувати кожну ситуацію шийного відділу хребта за класифікацією процесу розроблений канадськими робоча група уряду. Після цього тих, хто пережив хлистовою травми можуть тепер запуститься для хлистовою претензії і отримати компенсацію.

Вимога повинна бути розширеним енергійними рухами голови (вперед, назад або убік), що результати на травму зв’язок і тканин шиї, по відношенню до Національної служби охорони здоров’я (NHS).

Це гарна новина, що за підтримки своїх хлистовою компенсації, більшості випадків, як хронічні травми, жертвами хлистовою визнають значний прогрес їх здоров’я протягом місяця оздоровчої.